Reklama

Bezdomna suczka, która znalazła dom, odwdzięcza się rozbrajającym uśmiechem (VIDEO)

szczeniak dog-happy
© Facebook

W miejscowości Beaumont w Teksasie znaleziono na ulicy biegającą bez celu 7-tygodniową suczkę. Layla została przewieziona do lokalnego schroniska, ale nie na długo…

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 17.10.2019, 10:20, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Uśmiech, który wyraża więcej niż 1000 słów

Początkowo suczka była nieśmiała, ale szybko poczuła się bezpieczna i szczęśliwa, że ma dach nad głową. Pewnego dnia pracująca w schronisku weterynarz Rachel Barron zaczęła do niej czule przemawiać i oniemiała! Layla obdarowała ją pięknym uśmiechem!

- Kiedy zaczęłam mówić do niej głosem jak do dziecka, natychmiast to polubiła. Zaczęła machać ogonem, a potem – boom! – pojawił się uśmiech. Właśnie wtedy wyciągnęłam telefon, aby nakręcić filmik. To było zbyt słodkie, żeby się tym nie podzielić – powiedziała Barron dla portalu The Dodo.

Suczka podbija internet i znajduje dom

Kiedy  filmik rozprzestrzenił się w sieci, w schronisku rozdzwoniły się telefony z ofertami adopcji Layli. Suczka trafiła do Nicole Toney i jej męża, którzy mają już trzy psy i dwa koty. Layla od razu poczuła się tam jak w domu, a jej wdzięczności nie ma końca.

– Przytula się do twarzy mojego męża i tak zasypia. Zauważyliśmy, że uśmiecha się nawet, kiedy śpi – powiedziała Toney.

Zanim wymyślono internet, irlandzki pisarz James Joyce napisał, że uśmiech wędruje daleko. Nic więc dziwnego, że filmik z radosną psinką szybko rozpowszechnił się w sieci. 

 

If this doesn’t brighten up your Monday blues, idk what will. This little girl is so happy. But what would make her smile even bigger? A forever home ? Her system number is #36409 (This video is being represented by LADbible Group. To use or license this video please email licensing@ladbiblegroup.com)

Posted by Rachel Barron on Monday, February 25, 2019