Aktualności :
wamiz-v3_1

Reklama

Bezdomna suczka, która znalazła dom, odwdzięcza się rozbrajającym uśmiechem (VIDEO)

szczeniak © Facebook

W miejscowości Beaumont w Teksasie znaleziono na ulicy biegającą bez celu 7-tygodniową suczkę. Layla została przewieziona do lokalnego schroniska, ale nie na długo…

Przez Agnieszka Marczak, 17 paź 2019

Uśmiech, który wyraża więcej niż 1000 słów

Początkowo suczka była nieśmiała, ale szybko poczuła się bezpieczna i szczęśliwa, że ma dach nad głową. Pewnego dnia pracująca w schronisku weterynarz Rachel Barron zaczęła do niej czule przemawiać i oniemiała! Layla obdarowała ją pięknym uśmiechem!

- Kiedy zaczęłam mówić do niej głosem jak do dziecka, natychmiast to polubiła. Zaczęła machać ogonem, a potem – boom! – pojawił się uśmiech. Właśnie wtedy wyciągnęłam telefon, aby nakręcić filmik. To było zbyt słodkie, żeby się tym nie podzielić – powiedziała Barron dla portalu The Dodo.

Suczka podbija internet i znajduje dom

Kiedy  filmik rozprzestrzenił się w sieci, w schronisku rozdzwoniły się telefony z ofertami adopcji Layli. Suczka trafiła do Nicole Toney i jej męża, którzy mają już trzy psy i dwa koty. Layla od razu poczuła się tam jak w domu, a jej wdzięczności nie ma końca.

– Przytula się do twarzy mojego męża i tak zasypia. Zauważyliśmy, że uśmiecha się nawet, kiedy śpi – powiedziała Toney.

Zanim wymyślono internet, irlandzki pisarz James Joyce napisał, że uśmiech wędruje daleko. Nic więc dziwnego, że filmik z radosną psinką szybko rozpowszechnił się w sieci. 

 

If this doesn’t brighten up your Monday blues, idk what will. This little girl is so happy. But what would make her smile even bigger? A forever home 💕 Her system number is #36409 (This video is being represented by LADbible Group. To use or license this video please email licensing@ladbiblegroup.com)

Posted by Rachel Barron on Monday, February 25, 2019