Reklama

W domu pojawia się nowy członek rodziny. Reakcja tego psa wzrusza internautów na całym świecie (VIDEO)

Pies kołyszący dziecko. dog-wow
© Wamiz

Shiba inu to psy z charakterem, mądre i niezależne, ale też nieufne. Dlatego nic dziwnego, że gdy w rodzinie pojawia się malutkie dziecko, wszyscy ze wstrzymanym oddechem obserwują reakcję psa na nową sytuację.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 25.03.2019, 08:38, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Miłość od pierwszego wejrzenia

Wiele się mówi o zazdrosnych zwierzakach, które nie potrafią pogodzić się z sytuacją, że w domostwie pojawia się ktoś nowy, komu trzeba poświęcać bardzo dużo uwagi. Ten filmik jednak obala stereotypy o zazdrosnych psiakach. Tutaj nie ma wątpliwości, że piękny shiba inu od razu pokochał maleństwo. Zamiast biegania, szczekania i robienia wokół siebie dużego zamieszania, pies wykazał się dużą uważnością i wyrozumiałością.

Pies lepszy niż kołysanka

Na filmiku shiba czuwa przy śpiącym bobasie. Kiedy tylko dziecko westchnie, psi przyjaciel kładzie łapę na nosidełku i delikatnie nim porusza. Wygląda to tak, jakby chciał ukołysać maleństwo!

Rodzice mogą pozbyć się karuzeli, kołysek i innych sprzętów do usypiania dzieci, gdyż najlepszą kołys(an)ką okazał się pies. Kto wie, może dzięki niemu nawet zaoszczędzą na niani? ;-)

 
Dog Rocking Baby Good Babysitter

The best babysitter ?❤️

Posted by LADbible on Tuesday, October 16, 2018