Reklama

Książe Harry odwiedza szkołę podstawową i nie może oprzeć się zabawie z uroczym czworonogiem!

Książe Harry z suczką Winnie dog-happy
© James Veysey/REX/Shutterstock

Kilka dni temu książe Harry odwiedził Katolicką Szkołę Podstawową św. Vincenta w Acton w zachodnim Londynie. Członek rodziny królewskiej nie mógł jednak oprzeć się urokowi małego czworonoga.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 26.03.2019, 17:41, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

W zeszłym tygodniu 34-letni Harry złożył wizytę uczniom szkoły podstawowej, aby uświadomić im, jak ważne dla środowiska są drzewa.

W ramach królewskiej inicjatywy, książe Harry zasadził z uczniami kilka drzew i krzewów i spędził popołudnie dotrzymując towarzystwa dzieciom. Okazało się, że nie tylko uczniowie byli podekscytowani spotkaniem z członkiem rodziny królewskiej!

Harry zaprzyjaźnił się z Winnie

Jedno z dzieci opiekowało się uroczym białym futrzakiem, Winnie, którego dumnym właścicielem jest dyrektor szkoły. Jak na prawdziwego miłośnika psów przystało, Harry poświęcił suczce nieco uwagi.

Podekscytowany psiak merdał ogonem, lizał i obwąchiwał rękę księcia, a kiedy ten przyłożył palec do ust, aby w żartobliwy sposób uciszyć słodkiego czworonoga, Winnie natychmiast wysłuchała książęcego rozkazu. Uciszyła się i usiadła grzecznie na ziemi!

Żona księcia, Meghan Markle, w przyszłym miesiącu ma urodzić dziecko. Jeśli Harry będzie mieć taki wpływ na swojego potomka, jak na Winnie, podejrzewamy, że rola ojca nie sprawi mu większych trudności!

Meghan i Harry kochają psy

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że królewska para uwielbia czworonogi.

Po ślubie, Meghan i Harry adoptowali swojego pierwszego psa. Trzymają jednak w tajemnicy imię swojego szczeniaka. Ujawnili natomiast, że ich pupil to suczka rasy labrador retriever.

Wiele wskazuje na to, że na jednym czworonogu się jednak nie skończy. Kiedy para królewska będzie czuć się pewnie w roli rodziców, zapewne pomyśli o kolejnym futrzaku!