Reklama

Motocyklista zauważa obiekt na drodze. Jego reakcja jest… hardkorowa (VIDEO)

Motocyklista widzi kota na drodze cat-wow © Youtube/6Feet4Honda

Mężczyzna wracający do domu na motorze, zauważa coś na środku drogi. Okazuje się, że jest to malutki, rudy kotek. Nie mogąc uzyskać pomocy na miejscu, motocyklista postanawia zabrać kotka ze sobą. Całość akcji ratunkowej przeprowadzonej przez dzielnego mężczyznę możemy obejrzeć dzięki nagraniu z kamery umieszczonej na jego ramieniu.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 11.10.2019, 17:43, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:44

Kot, który potrzebuje pomocy i motocyklista o złotym sercu

Jadący z dość dużą prędkością motocyklista zauważył niewielkiego kota leżącego na środku pustej drogi. Natychmiast się zatrzymał, by sprawdzić, co się dzieje ze zwierzakiem. Kociak nie mógł poruszać tylnymi kończynami i strasznie płakał.

Mężczyzna potraktował go z wielką ostrożnością. Najpierw delikatnie sprawdził, czy może się poruszać. Kiedy uznał, że kot nie jest w stanie nawet uciec, wziął go na ręce i zaniósł poza jezdnię, pod drzewa. Nie wiedział jednak, co dalej począć. Nie miał przy sobie ani wody, ani jedzenia, ani nawet miejsca, do którego mógłby kota wsadzić i przetransportować do weterynarza.

Ekstremalna przygoda

Szukając pomocy, zadzwonił do przyjaciół, ale niestety nikt nie mógł przyjechać w najbliższym czasie. Nie mając wyboru, schował mruczka do swojej kurtki, by zapewnić mu bezpieczeństwo i ochronić przed wiatrem. Okazało się, że kotu spodobała się jazda na motorze i odważnie wychylał głowę zza pazuchy kurtki. Motocyklista nazwał go Eff-Zee.

Kiedy dotarli do domu, mężczyzna dał kotu jeść i pić i skontaktował się z lekarzem weterynarii. Ten, zbadawszy Eff-Zee, niestety stwierdził, że kot ma przedziurawiony brzuch, a w środku pełno powietrza.

Niestety kotek nie przeżył. Jednak dzięki mężczyźnie o wielkim sercu, mógł doświadczyć niesamowitej przygody na motorze i zaznać bezwarunkowej miłości.

Pamiętajmy, że kiedy zauważymy leżące na środku drogi zwierzę, nie możemy go zostawić bez pomocy! Należy również bezwzględnie zgłaszać wypadki z udziałem zwierząt.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz