Aktualności :
Wamiz Logo

Reklama

Listonosz niczego nie podejrzewa, a filmik nagrany ukrytą kamerą obiega świat (VIDEO)

Listonosz i pies.
© Screenshot YouTube / Michael Collins

Groźnie wyglądający owczarek, którego przechodnie wolą unikać, nawiązuje serdeczną przyjaźń z listonoszem. Filmik z ich codziennym rytuałem obiegł już cały świat.

Przez Agnieszka Marczak , 2 kwi 2019

Na pierwszy rzut oka owczarki niemieckie mogą u niektórych wzbudzać strach. Nie inaczej jest z Kyzą, psem należącym do Michaela Collinsa. Kiedy spacerują po ulicach Taurangi, miasta w Nowej Zelandii, w którym mieszkają, czasem przechodnie uciekają na drugą stronę ulicy. Całkiem bezzasadnie, gdyż Kyza jest przemiłym psem, który prawie w ogóle nie szczeka.

Czuły miś

W rzeczywistości Kyza przypomina bardziej dużą, puchatą maskotkę niż owczarka, broniącego swego terytorium. Nie szczeka, nie skacze na ludzi, jest dobrze wychowana i przyjaźnie nastawiona do innych.

Pies i listonosz

Pewnego dnia Collins był świadkiem zaskakującego widowiska pod swoim oknem. Jak co dzień, Steve, dzielnicowy listonosz, przyszedł do niego z pocztą. Listonosz i pies – to z pozoru niezbyt dobrana para. A jednak! Okazało się, że Steve i Kyza mają swoje codzienne rytuały. Za każdym razem, gdy listonosz odwiedza posesję Collinsa, korzysta z okazji, by przywitać się z owczarkiem. Kyza, zamiast szczekać i biegać jak oszalała, wesoło merda ogonem, skacze na płot, by pocałować listonosza.

Przyjacielski uścisk obiega świat

Collins, stojąc w oknie, nagrał filmik z niezwykłego przywitania dwójki przyjaciół. Opiekun Kyzy uważa, że to wspaniałe ze strony listonosza, że zawsze znajduje czas, by przywitać się z jego psem. Aby podziękować Steve’owi za serdeczność, jaką okazuje Kyzie, zamieścił filmik na Facebooku. Filmik z przyjacielskiego przywitania obiegł już cały świat i ma setki tysięcy wyświetleń! Zobaczcie sami!

Zapytacie może, jaki z tego morał. To chyba oczywiste: nie oceniaj psa po wyglądzie! ;)