Reklama

Czy umiesz dostrzec psa? Zdjęcie, które doprowadziło internautów do szaleństwa

Pies kameleon dog-wow
© Facebook @7NewsPerth

Christina Suvo zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie psa, który doskonale kamufluje się ze swoim otoczeniem. Potraficie go dostrzec?

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 05.04.2019, 09:46, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:59

Autorka zdjęcia i jednocześnie właścicielka sprytnego czworonoga, Christina Suvo, doprowadziła Internet do szaleństwa i to za sprawą jednego tajemniczego zdjęcia!

Prawdziwy kameleon

Wszystko zaczęło się, gdy kobieta weszła do kuchni i przypadkowo weszła na swojego pupila. Początkowo Christina w ogóle go nie zauważyła. Kiedy zorientowała się, że psiak to prawdziwy kameleon, postanowiła zrobić mu zdjęcie i umieścić je w mediach społecznościowych.

Post błyskawicznie stał się internetowym hitem! Internauci od razu zaczęli snuć hipotezy na temat położenia czworonoga. Niektórzy podejrzewali, że to żart z okazji Prima Aprilis. Inni sugerowali, że pies siedzi na lodówce albo po prostu schował się za drzwiami. Mimo wysiłków, nikomu nie udało się zgadnąć, gdzie ukrył się futrzak.

Właściwa odpowiedź to…

Christina w końcu przerwała internetowe dochodzenie i ujawniła, gdzie znajduje się jej pies. Jeśli dalej szukasz psiego kameleona, UWAGA - ujawniamy jego lokalizację!

Pies leży na kuchennym czarnym dywaniku, który perfekcyjnie stapia się z kolorem sierści czworonoga. Mimo, że zagadka została rozwiązana, odnalezienie psa nadal nie jest najłatwiejszym zadaniem. Jeśli dobrze się przyjrzycie, możecie dostrzec jedynie różowy język czworonoga.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ten futrzak zna się na żartach!

 

Can you spot the dog hiding in this kitchen? SPOILER | https://yhoo.it/2vEeQnV (Picture: Christina Suvo)

Posted by 7 News Perth on Tuesday, August 8, 2017