Reklama

Wszystkie artykuły Wamiz będą dostępne w aplikacji Squid

Mężczyzna z telefonem i psem dog-cat-happy © Shutterstock

Dobra wiadomość dla miłośników zwierząt, którzy dużo podróżują, a chcą być na bieżąco z newsami ze świata czworonogów. Wszystkie artkuły Wamiz już niedługo będą dostępne w bezpłatnej aplikacji Squid – jednej z najlepszych apek newsowych na świecie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

W Wamiz codziennie dostarczamy naszym czytelniczkom i czytelnikom solidnej dawki artykułów poradnikowych i najświeższych informacji ze świata czworonogów. Każdy opiekun i przyjaciel zwierząt znajdzie tu coś dla siebie.

Już niedługo nasze artykuły będą dostępne w aplikacji Squid. Pilne newsy, jak i teksty dotyczące bieżących wydarzeń oraz treści rozrywkowe znajdują się w jednym kanale informacyjnym.

Aplikacja dostosowuje się do potrzeb i upodobań konkretnych użytkowników, dlatego Squid dostarcza na Twój telefon te wiadomości, które szczególnie Cię interesują.

Artykuły w aplikacji pochodzą z różnych źródeł i są dopasowane do interesującego Cię tematu. To sprawia, że masz stały dostęp do najświeższych wiadomości w jednym, spersonalizowanym kanale informacyjnym.

Dzięki aplikacji, działającej w systemie Android jak i iOS, przyjaciele czworonogów są zawsze na bieżąco.

Aplikację możesz pobrać ze Sklepu Google Play albo App Store.

Życzymy miłej lektury! :-)

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz