Reklama

Zaadoptowali porzuconego psa, ale weterynarz popełnia „wielką” pomyłkę

Patrzący piesek. dog-wow
© Facebook @ Strider's Adventures

Pewne małżeństwo z Oklahomy zaadoptowało porzuconego szczeniaka. Para zabrała psa go do weterynarza, nie wiedząc, że czeka ich „duża” niespodzianka.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 12.04.2019, 06:55, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Niewinne spacerki

Wszystko zaczęło się od spaceru grupy przyjaciół po jednym z parków w stanie Oklahoma. W pewnym momencie ich rozmowy zostały przerwane, kiedy zobaczyli zaniedbanego szczeniaka leżącego w trawie. Początkowo grupa nie wiedziała, co z tym fantem zrobić, więc nieco oddaliła się od pieska. Ten jednak zaczął za nimi iść. Słodki szczeniak sprawił, że przyjaciołom zmiękły serca i postanowili go zabrać do weterynarza, z nadzieją, że pies zostanie zidentyfikowany.

Tak się jednak nie stało. Pies nie był zaczipowany, więc część z grupy postanowiła psa wziąć do siebie, dopóki ten nie znajdzie nowej rodziny.

Adopcja pełna niespodzianek

Kiedy o słodkim znalezisku dowiedzieli się Katy i Jacob Bywater, przyjaciele grupy ratowników, postanowili wziąć psa, co najmniej do czasu znalezienia nowej rodziny. Strider, bo tak nazwali szczeniaka, choć z początku wydawał się nieufny, szybko wkupił się w łaski rodzinki swoim wesołym usposobieniem.

Para, chcąc się upewnić, że nowy członek rodziny jest zdrowy, wzięła Stridera do weterynarza. Tam dowiedziała się o odpowiednich szczepieniach, jakie powinny być wykonane w stosunku do tej wielkości czworonoga, czyli – jak powiedział lekarz – małego psa.

Ekhm! Tyle tylko, że Strider nie przestawał rosnąć!

Duuuże szczęście

W wieku 8 miesięcy ważył już 15 kilogramów. Choć Katy i Jacob nie byli przygotowani na tak wielką niespodziankę, to i tak mieli z tego niezły ubaw. Sądzili, że przygarniają małego pieska, a wyrósł im psi olbrzym! No cóż, w życiu czasem jest inaczej niż byśmy chcieli Zawsze to jednak więcej ciałka do kochania!

Mamy nadzieję, że Strider dalej będzie się zdrowo rozwijał i dostarczał rodzinie małych/wielkich, ale zawsze radosnych, niespodzianek.

 

Happy St. Patrick's Day from Strider!!!

Posted by Strider's Adventures on Sunday, March 17, 2019
 

Learning up on my soccer skills with mom!

Posted by Strider's Adventures on Monday, April 1, 2019