Reklama

Brakuje rąk do pracy? Ten mężczyzna zatrudnił… kota!

Kot sprzedawca. cat-wow © Facebook @LeQuocPhong

W Wietnamie pracuje absolutnie bezkonkurencyjny sprzedawca, od którego kupiłbyś nawet piasek na pustyni, o ile… w ogóle miałby czas cię obsłużyć!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Najsłodszy sprzedawca

Dog, bo tak ma na imię ten pan, a właściwie kot, ma niespełna 5 lat i należy do Le Quoc Phong, sprzedawcy na lokalnym targu w Wietnamie. Ponieważ Dog lubi wygłupy, bardzo chętnie się przebiera i pozuje. Jego opiekun zdecydowal więc wykorzystać ten fakt i zabrał przebranego w tradycyjny strój kota na targ. Wcale nie po to, by go sprzedać!

Dog w swojej bardzo ciekawej stylówie pomaga swojemu przyjacielowi sprzedawać ryby! Oczywiście interes kwitnie, a co poniektórzy są oburzeni, uważając, że Le Quoc Phong bogaci się kosztem swojego czworonoga i naraża go na duży stres.

- Mój kotek uwielbia robić zdjęcia. Chętnie współpracuje, kiedy ma na sobie przebrania. Dog czuje się komfortowo w tych ubraniach i może w nich swobodnie chodzić – komentuje Le Quoc.

Wielka sława

Dog cieszy się ogromną popularnością. Jak na celebrytę przystało, dużo podróżuje, śpi i lubi jeść lody. Ponoć ma dziewczyny w różnych częściach kraju. O uroczym psie-sprzedawcy pisały najpierw największe dzienniki w Wietnamie, Chinach oraz Tajlandii. Wkrótce potem Dog stał się również gwiazdą internetu. Ze względu na jego popularność, pewnie niełatwo u niego robić zakupy.

Życzymy kotu dużego utargu i owocnego wypoczynku po pracy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cho (@dog1501) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cho (@dog1501) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz