Reklama

Filmowała swojego tonącego psa, teraz domaga się odszkodowania!

Pies tonący w basenie dog-angry
© YouTube

Do skandalicznej sytuacji doszło w Quanzhou w południowo-wschodnich Chinach. Bezduszna właścicielka sfilmowała swojego psa tonącego w basenie w sklepie zoologicznym!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 19.04.2019, 13:19, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Na nagraniu, które również zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu, wyraźnie widać, jak pracownik sklepu podnosi czarnego buldoga francuskiego i wkłada go do basenu przeznaczonego do chłodzenia zwierząt w przypadku upałów.  

Następnie wyraźnie rozbawiona właścicielka czworonoga wyciąga telefon i filmuje całą scenę.

W tym czasie buldog toczy nierówną walkę o życie! Futrzak nie może utrzymać się na powierzchni i zaczyna panikować. Mimo, że pies traci siłę i energię, ani personel, ani właściciel psa nie interweniują.

Kiedy po 30 sekundach buldog schodzi na dno, dopiero wtedy pracownik sklepu zoologicznego podejmuje działanie i wyciąga psa z wody.

Buldog został zabrany do weterynarza. Mimo to, nie udało się go uratować. Sklep zoologiczny wziął pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Właścicielka czworonoga natomiast domaga się odszkodowania i nie poczuwa się do winy! Sklep rozważa pozwanie bezdusznej opiekunki.

Pozostaje nam cierpliwe czekać na rozwój tej bulwersującej sprawy. Miejmy nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość!

OSTRZEGAMY!  VIDEO ZAWIERA WSTRZĄSAJĄCE TREŚCI!