Aktualności :

Reklama

Dwa czworonogi wiernie czuwały u boku umierającego dziecka

Dwa wierne czworonogi czuwały u boku umierającego dziecka! dog-sad
© Facebook @Nora Hall, Miracle Baby

Ta historia jest bardzo smutna. Pięciomiesięczna Nora doznała rozległego udaru mózgu. Kilka dni przed śmiercią dziewczynki, rodzice dziecka przyprowadzili do szpitala dwa psy, ich reakcja chwyciła wszystkich za serce.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 22.04.2019, 07:49, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Do  tego tragicznego wydarzenia doszło w 2016 w stanie Minneapolis w Stanach Zjednoczonych. Rozległy udar mózgu, którego doznała pieciomiesięczna Nora sprawił, że dziecko zostało sparaliżowane i zapadło w śpiączkę. Mimo wysiłków lekarzy niestety, nie udało im się uratować dziewczynki.

Rodzice, pozostawieni bez cienia nadziei, zapytali pracowników Minneapolis' Chidren's Hospital, czy ukochane czworonogi dziewczynki, rasy basset hound, Gracie i Grumpy mogą jej towarzyszyć w ostatnich chwilach życia. Na szczęście, szpital nie miał nic przeciwko prośbie państwa Halls.

Czuwanie do samego końca

Wierne psy odmówiły opuszczenia małej Nory i czuwały do ostatnich chwil życia dziewczynki.

"Zmarła z psami u swoich stóp podczas gdy my ją przytulaliśmy, śpiewaliśmy piosenki, przytulając ją i mówiąc jej, jak bardzo ją kochamy" - powiedziała Mary Hall, mama dziewczynki kilka chwil po śmierci dziecka w Daily Mail.

"Żegnaj, córeczko. Bardzo Cię Kochamy. Słowa nigdy nie wyrażą tego, jak jak bardzo za Tobą tęsknimy. Jest nam tak bardzo przykro, że musiałaś przez to wszystko przejść, zrobilibyśmy wszystko, aby cię uratować" - napisali rodzice Nory w pożegnalnym liście.

"Nora JEST naszym cudem. Po przeanalizowaniu zaszłej sytuacji, zespół lekarzy powiedział nam, że są zdumieni, że wytrwała tak długo, bez żadnych poważnych komplikacji związanych z jej chorobą genetyczną" - podkreśli pogrążeni w żałobie Mary i John Hills.