Reklama

Trudności z obcięciem psich pazurów? Ten mężczyzna ma na to bardzo nietypowy sposób.

Mężczyzna z psem dog-wow
© Twitter @KendalPeifer

Macie problem z obcięciem pazurków waszego czworonoga? Ojciec nastoletniej Kendal Peifer wpadł na „genialny” pomysł. Wystarczyła wyprawa do supermarketu, torebka oraz nożyczki. No i pies, rzecz jasna.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 23.04.2019, 13:35, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Konieczna tortura?

Psi manicure bywa torturą nie tylko dla czworonoga, ale też jego opiekuna. Wie o tym doskonale rodzina Peiferów w Minnesocie. Ich piesek rasy boston terier Oliver też nie jest fanem zabiegów kosmetycznych, więc ojciec nastoletniej Kendal Peifer wpadł na pomysł, jak ujarzmić psa.

Nietypowy wynalazek

Najpierw pojechał do sklepu, by kupić… torebkę. Po co komu torebka do obcięcia psich pazurów? Kiedy wytniesz w niej 4 dziury i powiesisz ją na domowym sprzęcie gimnastycznym, stworzysz swego rodzaju „uprząż” kosmetyczną. Pies, hop! do środka i obcinanie pazurów od razu robi się łatwiejsze. Pan Peifer dla lepszej widoczności założył do pracy nawet czołówkę. ;-)

Internet oszalał na punkcie przystojnego wynalazcy!

Zdjęcie wynalazku swojego taty Kendal zamieściła na Twitterze. Post został retweetowany ponad 80 tysięcy razy! Część z internautów była zachwycona sprytem i pomysłowością mężczyzny, inni zaś rozwodzili się nad jego urodą i prosili o numer telefonu.

Pies Oliver nie wyglądał na szczęśliwego, ale jak utrzymuje rodzina Peiferów cała heca była przecież dla jego dobra. Znacie lepsze sposoby na ujarzmienie zwierzaka do zabiegów pielęgnacyjnych?