Aktualności :

Reklama

Podczas spaceru z psem uratował szczenię. To, czego dowiedział się później, wprawiło go w osłupienie!

Mały kojot dog-wow
© Facebook @San Diego Humane Society

Do tej nietypowej historii doszło 22 marca w San Diego w stanie Kalifornia. Mężczyzna spacerował ze swoim psem. Nagle usłyszał dziwne odgłosy. Postanowił sprawdzić, co się dzieje. Odkrył szczenię, jednak dopiero, to co wydarzyło się kilka godzin później było prawdziwym szokiem!  

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 27.04.2019, 20:57, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Zaskakujące odkrycie

Spacerowicz zobaczył osamotnionego psiaka w okolicy kanionu w Tierrasanta.  Nie wahając się przez chwilę, postanowił, że zabierze go ze sobą do domu.

Gdy mężczyzna dotarł do miejsca zamieszkania od razu skontaktował się z San Diego Humane Society. Kiedy z lekkim opóźnieniem pracownicy organizacji przyjechali sprawdzić stan zdrowia szczeniaka, donokonali zaskakującego odkrycia.    

Okazało się, że spacerowicz uratował nie psa, a małego kojota! Po dokładnym przebadaniu okazało się, że zwierzę ma zaledwie kilka dni. Mały drapieżnik został otoczony opieką organizacji Fund for Animals Wildlife Sanctuary. Gdy zwierzę będzie na tyle dorosłe, aby samodzielnie poradzić sobie w naturalnych warunkach, zostanie wypuszczone na wolność.

Małe przypomnienie

Mimo, że ta historia kończy się dobrze, to warto przypomnieć, że kiedy spotykasz na swojej drodze dzikie zwierzę, ważne, aby odczekać kilka minut i upewnić się, czy matka zwierzęcia nie znajduje się w pobliżu. W takich sytuacjach nie należy podejmować pochopnych decyzji!

 

Our Humane Officers recently received a call about an abandoned puppy in a canyon in Tierrasanta. To their surprise, the...

Posted by San Diego Humane Society on Wednesday, April 10, 2019