Aktualności :

Reklama

Z okazji urodzin psa, jej mama przygotowała bardzo zaskakujący prezent!

Jimmy  ze swoją właścicielką dog-happy
© Facebook @Avigayil Spero

Jimmy to pies o wyjątkowo burzliwym życiorysie.  Avigayil Spero, znalazła niespełna miesięcznego czworonoga błąkającego się po ulicach Jerozolimy. Okazało się, że kundelek Jimmy to bardzo długowieczny pies. W kwietniu ubiegłego roku obchodził 19. urodziny! Z tej okazji mama Avigayil postanowiła obdarować  pupila swojej córki nietypowym prezentem urodzinowym.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 22.04.2019, 10:01, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Nietypowy prezent

Avigayil wiedziała, że pojawienie się Jimmy’ego w jej życiu to po prostu przeznaczenie. Młoda kobieta uwielbiała swojego psa, a on ją. Z okazji 19. urodzin Jimmy'iego, Mama Avigayil wpadła na oryginalny pomysł i przygotowała własnoręcznie upominek, który na długo zapada w pamięć!

"Kiedy moja mama niespełna rok temu przeszła na emeryturę, zaczęła uczęszczać na zajęcia artystyczne. Wyrzeźbiła, więc Jimmy’ego" - wyjaśniła w The Dodo.

Internauci nie próżnują

Kobieta zachwycona rękodziełem swojej mamy, natychmiast umieściła na swoim Facebooku zdjęcie, na którym znajduje się unikalna rzeźba. Na reakcje nie internautów nie trzeba było długo czekać. W przeciągu kilku godzin pod postem było ponad 5000 komentarzy.

Niestety, nie wszyscy docenili wysiłek i talent mamy Avigayil. Sama Avigayil, aby uczcić pamięć swojego ukochanego futrzaka, postanowiła wytatuować sobie jego wizerunek na ramieniu. Niestety, po blisko 20 wspólnych wspaniałych latach, Jimmy odszedł w październiku tego roku.

 

My new tattoo of The James

Posted by Avigayil Spero on Monday, October 29, 2018
 

R.I.P. jimmy THE JAMES 2000-2019 You were a fucking nut and I loved you for it You were a one of a kind buddy ❤️??

Posted by Avigayil Spero on Friday, October 4, 2019