Aktualności :

Reklama

Kiedy kopie grób dla swojego psa, otrzymuje krótką wiadomość, która zmienia wszystko!

Właściciel wykopuje grób dla swojego psa dog-wow
© Twitter @Franklin Hardy

Utrata ukochanego czworonoga to bardzo trudny moment dla każdego kochającego właściciela. Kopanie grobu dla swojego pupila jest jeszcze gorsze…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 26.04.2019, 20:09, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Bulwersujące zdjęcie

Ta kuriozalna historia ujrzała światło dzienne za sprawą mediów społecznościowych. Wszystko zaczęło się, gdy Franklin Hardy zamieścił na Twitterze zdjęcie, a pod nim szokujący podpis.

Na fotografii widać ojca Franklina, który kopie grób dla przeglądającemu się całemu zdarzeniu czworonoga. Hardy wyjaśnił, że weterynarz powiedział ojcu, że pies powinien zostać uśpiony i zaproponował, aby zrobić to w domu.

To dlatego ojciec Franklina kopał grób dla swojego pupila, podczas gdy ten, nieświadomy tego, co za chwilę miało się wydarzyć, wiernie mu towarzyszył.

Fałszywy alarm

Kilka godzin później do domu państwa Hardy przyjechał weterynarz, aby uśpić czworonoga. Postanowił raz jeszcze przebadać futrzaka. Okazało się, że lekarz popełnił błąd i pies jest zdrowy. To był fałszywy alarm!

Z informacji z pierwszej ręki wynika, że na ten moment, pies ma się dobrze. Sugerujemy jednak, aby właściciel psa solidnie zastanowił się nad zmianą lekarza weterynarii!