Reklama

W samym środku pożaru, ten pies robi coś niesamowitego!

Bohaterska Sasha dog-wow
© KCRA

Sasha, suczka rasy pitbull, która ma zaledwie osiem miesięcy, już zdążyła zasłynąć heroiczną akcją ratunkową. Suczka mieszka w słonecznej Kalifornii  ze swoją rodziną, którą kocha ponad życie, czemu niedawno dała dowód...

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 29.04.2019, 15:50, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Prawdziwy akt odwagi

Ten pamiętnej nocy właścicielka suczki nie potrafiła zrozumieć zachowania swojego pupila. Sasha od kilku długich minut szczekała i jęczała, drapiąc drzwi. Zaniepokojona pani postanowiła sprawdzić, co się dzieje.

Kiedy otworzyła drzwi, natychmiast zdała sobie sprawę, że jej rodzina jest w wielkim niebezpieczeństwie. W budynku rozprzestrzenił się pożar, który zbliżał się do jej mieszkania. W międzyczasie suczka nie zwlekając ani chwili, pobiegła do pokoju ośmiomiesięcznej córeczki swojej właścicielki.

Gdy kobieta weszła do pokoju swojej córki zobaczyła Sashę, która próbuje wydobyć dziewczynkę z łóżeczka ciągnąć ją za pieluchę. Dziewczynka i suczka były ze sobą bardzo zżyte. Równolatki niemal każdą wolną chwilę spędzały razem.   

O włos od tragedii

Niebywała czujności Sashy sprawiła, że wszyscy członkowie rodziny cali i zdrowi wydostali się z płonącego budynku. Na miejsce zdarzenia wezwano również straż pożarną, która szybko ugasiła pożar.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że bez Sashy koniec tej historii mógłby być zdecydowanie mniej szczęśliwy! Brawa dla dzielnej suczki!