Reklama

Kot bawiący się w stosie papieru toaletowego robi furorę w Internecie

Pusic bawi się papierem toaletowym cat-happy © CatPusic - Youtube

Kot Pusic stał się internetową sensacją, kiedy to jego właściciel opublikował filmik, na którym futrzak beztrosko bawi się w stosie papieru toaletowego.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 02.05.2019, 16:55, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Pusic mieszka na Białorusi ze swoją panią i panem. Małżeństwo znalazło porzuconego w kartonowym pudełku kotka nieopodal swojego mieszkania w 2014 roku. Futrzak potrzebował natychmiastowej opieki. Para nie zwlekała ani chwili i przyjęła kociaka pod swój dach.

Nietypowe upodobania

Pusic wyrósł na zdrowego kota, jednak szybko zaczął przejawiać nietypowe upodobania. Konwencjonalne zabawki dla kotów nie sprawiały mu najmniejszej frajdy. Za to rozrywanie papieru toaletowego już jak najbardziej tak.

"O tym, że Pusic lubi bawić się papierem toaletowym wiedzieliśmy już od czasu, kiedy był jeszcze mały. Jednak nigdy nie zachęcaliśmy go to tego, ponieważ staraliśmy się utrzymać porządek w domu" - wyjaśniał pan kota portalowi BoredPanda.

Pewnego dnia para postanowiła sprawić swojemu kotu nie lada niespodziankę. Pokryli cały salon papierem toaletowym i tym samym stworzyli nietypowy plac zabaw dla swojego pupila. Pusic był zachwycony!

Wirtualny sukces

Video bardzo szybko obiegło Internet. Na YouTubie, Instagramie i Facebooku filmik miała aż 100 milionów wyświetleń! Internauci przede wszystkim byli pod wrażeniem wysiłku, jaki właściciele włożyli w uszczęśliwienie swojego futrzanego czworonoga.  

"Zrobił to dla swojego kotka! Kocham tego gościa!" - można przeczytać pod postem.  

Pewne jest, że sprzątanie tego bałaganu zajęło trochę czasu. Para zapytana, dlaczego zadała sobie tyle trudu, odpowiedziała:

"Ważne jest, aby znaleźć czas dla swoich zwierząt i pozwolić im cieszyć się życiem. Dla nich Twoja uwaga i wysiłki są bezcenne".

Nie ulega wątpliowści, Pusic to prawdziwy szczęściarz.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz