Reklama

Takiego prezentu ten labrador się nie spodziewał. Jego reakcję obejrzano 15 mln razy (VIDEO)

Labrador_golden_retriever dog-happy
© gillianrobles00 - Twitter

Jaki prezent można dać psu, by ten niemalże zwariował z radości? Wydawałoby się, że duża kość bądź kilogram łopatki powinny być szczytem psich marzeń. Jednak czarny labrador o imieniu Arden reaguje jak ludzkie dziecko na zupełnie inny prezent! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 03.05.2019, 14:14, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Słodziak w pudełku 

Oglądając video, na którym Arden rozpakowuje swój prezent trudno ocenić, który pies jest bardziej uroczy  — mała, nieco zdezorientowana kulka puszystości o imieniu Stella, czy szalejący dookoła Arden. 

Prezentem dla Ardena jest maleńki szczeniak golden retriever, który ma dołączyć do rodziny Gillian Robles. Podczas gdy labrador skacze i biega wokół pudełka, mała Stella wydaje się nieco zagubiona i zawstydzona zamieszaniem, które sprowokowała. 

Ponad 15 mln odsłon radości Ardena 

Video, na którym czarny labrador „odpakowuje” swój prezent obejrzało mnóstwo osób (ponad 15 mln wyświetleń w niespełna dwa tygodnie). Ćwierć miliona użytkowników udostępniło video przez Twittera. Gillian umieściła video również na YouTube. Użytkownicy Twittera zakochali się w szczeniaku i domagają się aktualizacji informacji o ich wzajemnych relacjach. W domu rodziny mieszka jeszcze suczka o imieniu Indy. 

Reakcja szczeniaka powodem do śmieszkowania 

Po obejrzeniu „unboxing video” przejrzyjcie też komentarze pod tweetem. Oszołomiona Stella stała się wyśmienitym obiektem do żartów i memów. A jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym jak żyją Gillian, Arden, Stella i Indy, odwiedźcie koniecznie ich wspólne konto na Instagramie!