Aktualności :

Reklama

Chciał sprzedać samochód, aby ratować swojego umierającego psa. To, co zdarzyło się później było niesamowite!

Randy i Gemini dog-wow
© Facebook @Randy Etter

Randy i jego czworonożny przyjaciel Gemini są nierozłączni. Kiedy mężczyzna dowiedział się, że jedynym ratunkiem dla śmiertelnie chorego psa jest operacja, nie wahał się ani chwili i postanowił sprzedać samochód. Nie spodziewał się jednak tego, co stało się później!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 06.05.2019, 09:34, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Nieszczęśliwy wypadek

Wszystko zaczęło się na początku kwietnia. Pies bawił się z córką Randy’ego, która rzucała mu swoją butelkę.  Randy podnosił butelkę, mył i oddawał córce, ale w którymś momencie czworonóg porwał butelkę i nikt tego nie zauważył. Niestety, zabawa skończyła się bardzo źle dla czworonoga, który połknął nakrętkę ze smoczkiem. Nikt nie miał o tym pojęcia. 

Stan Gemini’ego stopniowo zaczął się pogarszać. Początkowo Randy myślał, że to nic poważnego, ale kiedy pies zaczął wymiotować i przestał jeść, zorientował się, że coś jest nie tak i natychmiast zabrał go do weterynarza. Jednak weterynarz nie potrafił postawić precyzyjnej diagnozy.

Zdeterminowany, aby pomóc swojemu psu, Randy skonsultował się z kilkoma innymi lekarzami weterynarii. W końcu udało mu się znaleźć  lekarza, który stwierdził, że Gemini cierpi na niedrożność jelit i trzeba go poddać operacji. Jednak jej koszt to aż 4500 dolarów!

Czworonożny kompan bezcenny

Zrozpaczony, Randy nie dysponował takimi funduszami, postanowił więc wystawić swój samochód na sprzedaż. Jednak kwota wciąż nie była jeszcze wystarczająca. Przyjaciel Randy’ego zdecydował się pożyczyć mu pieniądze, ale ciągle było to mało.

 

$3000.. I need to fix whats goin on with my dog I know he's dying... n I don't care if it takes every dime of what I get...

Posted by Randy Etter on Friday, April 12, 2019

 

O sprawie stało się głośno. W końcu stowarzyszenie S.O.A.R. Initiative (Street Outreach Animal Response) dowiedziawszy się o trudnej sytuacji Randy’ego i jego ogromnej determinacji, postanowiło sfinansować operację. Organizacja ogłosiła zbiórkę pieniędzy i dzięki darczyńcom udało się zebrać 3000 dolarów!

Dzięki ludziom dobrej woli udało się zoperować Gemini’ego. Teraz pies otoczony miłością i troską odzyskuje siły i powoli wraca do zdrowia. 

 

Were on our way home from geminis staple removal

Posted by Randy Etter on Tuesday, April 30, 2019