Reklama

Psy beztrosko się bawią, a nam włos się jeży na głowie! (VIDEO)

Wzburzone fale. dog-wow
© Facebook @GregMacKinnon

Oglądający ten filmik, ze strachu szczękają zębami. A tymczasem te psy radośnie, jak gdyby nigdy nic, dokuczają… rekinom w ich porze obiadowej!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 08.05.2019, 07:55, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Greg MacKinnon, mieszkający na Murray Island w Australii, wracając pewnego dnia z pracy, zauważył przy brzegu dość niecodzienną zabawę i natychmiast wyciągnął telefon, by ją sfilmować.

Otóż tuż przy brzegu plaży manewrowało kilka rekinów. Zapewne żerowały na ławicy ryb, w celu zjedzenia smacznego obiadku. Hola, hola, nie ma tak łatwo! W wodzie bowiem natychmiast znalazła się gromadka psotliwych psów, które najwyraźniej postanowiły poprzeszkadzać drapieżnikom podczas jedzenia.

Rekiny są groźne? Skądże!

Co byście zrobili, gdybyście zobaczyli rekiny pływające tuż przy brzegu? No właśnie. Też bym uciekała, gdzie pieprz rośnie. Na pewno nie przyszłoby mi do głowy, żeby pójść się z rekinami popluskać!

Najwyraźniej psy są znacznie odważniejsze niż ludzie, bo na filmie widać, że nie wyglądają na przejęte obecnością drapieżników. Wręcz przeciwnie. Biegają w wodzie, gonią rekiny, szczekają i pluskają się z groźnymi przyjaciółmi.

Na filmiku możemy usłyszeć głosy ludzi, nawołujących psy, ale te nie wyglądają na zainteresowane powrotem na brzeg. Wydawać by się mogło, że bawią się nawet lepiej niż rekiny. Na szczęście żadne zwierzę nie ucierpiało podczas tej ryzykownej zabawy.

Nieprawdopodobne, ale prawdziwe!

 

 

Posted by Greg MacKinnon on Thursday, April 25, 2019