Aktualności :

Reklama

Para seniorów otrzymuje niezwykły prezent. Płacz, który wywołuje podarunek, to nie tylko łzy radości!

Miguel i chihuahua dog-happy
© YouTube

Blisko 90-letni Miguel i Ada Rojas nie mogli dojść do siebie po tragicznej śmierci swojego ukochanego czworonoga Gucciego. Wyjątkowy podarunek, który otrzymali od darczyńcy przywrócił im wiarę w życie.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 08.05.2019, 19:41, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Trauma na całe życie

Bulwersująca historia starszej pary z West Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych bardzo szybko dotarła zarówno do mediów społecznościowych, jak i telewizji.

Małżeństwo straciło ukochanego psa rasy chihuahua, który został zaatakowany przez innego psa i zmarł w wyniku odniesionych ran. 

Utrata psa była dla seniorów ciosem prosto w serce. W wyniku tego tragicznego zdarzenia byli oni nawet hospitalizowani, aby powrócić do pełni sił fizycznych i psychicznych. Miguel trafił do szpitala z nadciśnieniem, natomiast Ada miała założonych ponad 100 szwów po tym, jak próbowała bronić ukochanego pupila.

Bezinteresowny gest

Jeden z telewidzów do głębi poruszony tragedią seniorów postanowił ofiarować im wyjątkowy prezent. Mężczyzna podarował parze szczeniaka rasy chihuahua, tak jak ich poprzedni pupil.

Wzruszeni i niekryjący łez Ada i Miguel wyjaśnili, że obecność psa pozwoli im dalej żyć. Powiedzieli też, że czworonóg zawsze jest i będzie członkiem ich rodziny.

Źródło: CBS Miami