Reklama

Nie uwierzycie, co ten pies wykopał w przydomowym ogródku!

Leżący pies. dog-wow
© Facebook @DestaqueMais

Wszyscy wiemy, że psy mają tendencję do rozkopywania, zakopywania, przekopywania ziemi/ubrań/jedzenia (podkreśl dowolne). I czynią to z wielką dumą, a czasem nawet z prowokującym… uśmiechem. To, co wykopał ten pies ubawi Was do łez! :-) 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 09.05.2019, 17:54, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Poszukiwaczka skarbów

Każdy pies ma głęboko zakorzenioną naturę odkrywcy. Nie inaczej jest z Pandorą, suczką mieszkającą ze swoim opiekunem w Brazylii. Pewnego dnia psina wybiegła do ogrodu, ale zamiast zająć się prozdrowotną przebieżką, zaczęła intensywnie kopać w ziemi. Jakie skarby krył przydomowy ogródek, że suczka, zajęta kopaniem, nie reagowała na nawoływania właściciela?

Uśmiech od ucha do ucha

Niezwykłe znalezisko Pandora przyniosła w końcu swojemu opiekunowi – jak można się spodziewać – w pysku. Suczka wygrzebała z ziemi… protezę na zęby! Prawdopodobnie należała ona do poprzednich właścicieli – starszego małżeństwo. Okazało się, że proteza idealnie wpasowała się w szczękę Pandory, czego skutkiem stał się olśniewający uśmiech od ucha do ucha :D

Ani ona, ani jej właściciel nie mogli się powstrzymać od śmiechu. Zanim więc opiekun pomógł wykaraskać się swojej podopiecznej z pęt nazębnego znaleziska, postanowił uwiecznić ten zabawny moment. Zaraz potem wyrzucił protezę do śmieci.

Aby cieszyć się zdrowym uśmiechem naszych pupili, pamiętajmy o prawidłowej higienie ich jamy ustnej!

 

Afternoon, Jukesy here on Drivetime till 7pm! Something to make you smile! This photo is going viral online... Pandora the dog dug up a pair of false teeth in her garden!

Posted by 106.3 Bridge FM Radio on Friday, May 12, 2017