Aktualności :

Reklama

Znajdują przywiązanego do drzewa psa . To, co ukrywał wprawiło ratowników w osłupienie

Wychudzony_Pitbull_przywiazany_do_drzewa dog-sad
© Facebook

Lara to suczka rasy Pitbull, która zdecydowanie nie miała łatwego życia. Zostawioną na pastwę losu w lesie w Grecji i przywiązaną do drzewa bez wody i bez jedzenia czekała pewna śmierć. Trudno w to uwierzyć, ale sąsiedzi mieszkający w pobliżu wiedzieli o jej sytuacji. Nie pomogli, bo bali się podejść do psa. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 10.05.2019, 11:18, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Wielka tajemnica Lary

Samotna Lara, której nikt nie chciał pomóc, ukrywała sekret – była w ciąży. Będąc przywiązaną do drzewa, urodziła cztery zdrowe szczenięta. Bez wody i pożywienia dbała o nie i starała się utrzymać je w jak najlepszym zdrowiu. Odwodniona i na granicy przeżycia, czekała aż 10 długich dni, zanim w końcu nadeszła pomoc. 

Kiedy ratownikom udało się wyzwolić psa, okazało się, że jeden szczeniaczek niestety nie wygrał swojej walki o życie. Pozostałe trzy pieski były w dość dobrym zdrowiu. Całą rodzinę odtransportowano do rodziny zastępczej, w której maluchy odzyskały siłę, a Lara znalazła bezpieczną przystań. 

Pitbull Lara to prawdziwa bohaterka, która wykazała się ogromną wolą walki i przetrwała prawdziwy koszmar. Udało się jej jednak uratować dzieci, które teraz mogą cieszyć się życiem.