Reklama

Ta przyjaźń świnki morskiej i psa jest absolutnie niesamowita! (VIDEO)

Pippin i Frank dog-wow
© Instagram @goldengoodnessinfinity

Zwierzęta wiedzą najlepiej, że przyjaźń występuje we wszystkich kształtach i rozmiarach. Świnka morska Frankenstein i suczka Pippin to przykład takiej niezwykłej przyjaźni. Są po prostu nierozłączni!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 13.05.2019, 06:39, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:55

Frankenstein wprost uwielbia Pippin. Świnka morska zwyczajnie nie odstępuje suczki na krok. Razem spacerują, jedzą a nawet śpią. Suczka nie pozostaje dłużna swojemu małemu przyjacielowi. Otacza go troskliwą opieką i nie pozwala na to, by stała mu się krzywda.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że zwierzaki łączy silna przyjacielska więź. Kiedy klatka Frankensteina zostanie przypadkowo zamknięta, Pippin nie kryje swojego niezadowolenia i wiernie czuwa przy swoim małym kompanie.

Frank nie zdaje sobie sprawy ze swoich małych rozmiarów, dlatego też jego właścicielka wpadła na nietypowy pomysł. Podczas spacerów z Pippin przewiązuje śwince morskiej balona, dzięki temu zwierzę jest widoczne, a jego pani spokojna.

Zwierzaki potrafią się też świetnie ze sobą bawić. Frank chowa się pod kanapę, a Pippin próbuje go odnaleźć. Czasami zdarza się, że właściciele nie mogą znaleźć świnki morskiej w pokoju.

"W tak takiej sytuacji do akcji wkracza suczka, która znakomicie zna kryjówki Franka" - przyznaje właścicielka, Maggie McCarthy.   

Sami zobaczcie jak piękna relacja zrodziła się między tą dwójką!

 
Guinea Pig Won't Leave His Dog Best Friend's Side

This guinea pig follows his favorite dog EVERYWHERE ?

Posted by The Dodo on Wednesday, May 8, 2019