Reklama

Ci mężczyźni biegną, jakby zobaczyli ducha. Ktoś jednak nie może uciec… (VIDEO)

Biegnący drogą mężczyźni. cat-happy © Youtube @ViralPress

W sieci pojawił się filmik, na którym widzimy paru mężczyzn biegnących po ruchliwej autostradzie, jakby przed czymś uciekali. Zobaczyli ducha?

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Moment, kiedy wszystkim serce staje

W piątek 10 maja w prowincji Nakhon Sawan w Tajlandii pięciu ratowników medycznych jechało minivanem po ruchliwej autostradzie. W pewnym momencie nagle się zatrzymali i wybiegli z samochodu. Co się wydarzyło?

Okazało się, że na środku jezdni leżał malutki kotek. Sześciotygodniowego, rudo-białego futrzaka dzieliły sekundy i centymetry od zmiażdżenia przez nadjeżdżające samochody!

Ratownicy więc nie uciekali przed duchem, a ścigali się z czasem, by jak najszybciej zabrać kocię z drogi. Biegli, machając do kierowców, by się zatrzymali lub choćby zwolnili.

Całe zdarzenie sfilmował Anyawut Phophai. Na filmiku widzimy jego kolegę Bina Bunluerita, który zgarnął kotka z drogi i zabrał do samochodu medycznego. Kotek był ewidentnie w szoku, ledwo poruszał tylnymi kończynami. Położono go na noszach i przebadano.

- To cud, że kociak nie został potrącony przez samochód. Miał zaledwie sześć tygodni i był tak mały, że wielu kierowców go nie zauważyło. Jego nogi były słabe, a serce biło mu bardzo szybko. Przytulaliśmy go, aby pomóc mu się uspokoić – cytuje Anyawuta Microsoft News.

Bezpańskiego kotka zabrano do weterynarza. Wkrótce zostanie przekazany do adopcji.

Trzymamy kciuki za maluszka!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz