Reklama

Cannes 2019: Quentin Tarantino ma chrapkę na nagrodę Wamiz Palm Dog

Tarantino. dog-happy
© Wamiz

Festiwal Filmowy w Cannes dobiega końca i wkrótce poznamy laureatów Złotej Palmy. Tymczasem równolegle toczy się rywalizacja o Palm Dog Wamiz - statuetkę dla najbardziej utalentowanego psiego aktora. Na nagrodę dla pitbulla Brandy liczy jeden z największych reżyserów wszechczasów!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 23.05.2019, 09:05, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Powrót we wspaniałym stylu

Quentin Tarantino wraca we wspaniałym stylu. Jego film „Pewnego razu w… Hollywood”, który miał premierę podczas Festiwalu Cannes, został przyjęty owacją na stojąco, trwającą niemal 7 minut! Reżyser wie, że ma szanse na prestiżową nagrodę, tymczasem to mu nie wystarczy…

Palm Dog Wamiz dla Tarantino?

W ostatnim wywiadzie dla francuskiego dziennika "20 minutes" Tarantino zwierzył się, że konkurencja do Złotej Palmy jest duża. Wyznał jednak, że liczy na Palm Dog Wamiz. Uważa, że Brandy, pies który zagrał w jego filmie, bezkonkurencyjnie zasługuje na nagrodę dla najbardziej utalentowanego psiego aktora.

Nowa psia gwiazda w Hollywood

Ci, którzy widzieli już film, zdradzają, że pitbull Brandy swoim urokiem i talentem dorównuje takim hollywoodzkim supergwiazdom jak Brad Pitt i Leonardo di Caprio. Nie możemy się doczekać polskiej premiery, która odbędzie się dopiero w sierpniu.

Jutro przyznanie nagrody Palm Dog Wamiz. Trzymacie kciuki za Tarantino i Brandy'ego? My tak!