Aktualności :

Reklama

Psie łobuzy wchodzą do szpitala. Wszyscy są w szoku, nikt nie reaguje… do czasu (VIDEO)

Psy wchodzą do szpitala. dog-wow
© YouTube @St.Luke'sUniversityHealthNetwork

Szpital St. Luke’s Anderson Campus w Easton w Pensylwanii uchodzi za jeden z najbardziej przyjaznych pacjentom we wschodnich Stanach Zjednoczonych. Ale czy jest przyjazny również zwierzętom? Obejrzyjcie filmik i zdecydujcie sami.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 24.05.2019, 14:30, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Nietypowi goście

Personal został poddany nietypowej próbie. Wiadomo, że do szpitala przychodzą różne osoby, zarówno pacjenci, jak i ich goście. Szpital to przecież instytucja otwarta. Okazuje się jednak, że czasem nawet najbardziej wyrozumiały szpitalny personel można wprawić w osłupienie.

Pewnego dnia przez automatyczne drzwi szpitala weszły jak do siebie dwa pitbulle. Pewność psów zbiła pracowników i pacjentów z pantałyku. Na nagraniach z kamer bezpieczeństwa widzimy, jak psy, jakby od niechcenia, przechadzają się po holu i korytarzach szpitala. Na koniec udają się do szpitalnej apteki, gdzie w końcu ktoś reaguje.

„Czy ktoś nas obsłuży?”

Farmaceuta zszokowany widokiem dwóch pitbulli czekających w kolejce, nie wiedział jak zareagować. W końcu dwaj intruzi mogą być tajemniczymi klientami. Postanowił więc przywitać się z nieoczekiwanymi gośćmi, zapewnić im skromny poczęstunek w postaci wody i karmy i... wezwać ochronę.

Okazało się, że psy bez pozwolenia wyruszyły na wycieczkę. Ich opiekunka, Kathy Tamasi, podziękowała później personelowi za opiekę nad jej dwoma uciekinierami. Szpital przeszedł pozytywnie test na najbardziej przyjazny zwierzętom.

A Wy jakbyście zareagowali, gdybyście zobaczyli bezpańskie psy swobodnie przechadzające się po szpitalu?

 
St. Luke's Anderson Campus Dogs

St. Luke's Anderson Campus is considered one of the most patient friendly and patient accessible hospitals in the region. And pet friendly? We had unexpected visitors at the Anderson Campus last week! Two dogs strolled into HomeStar Pharmacy in Anderson's Medical Office Building. Imagine our Pharmacists surprise when she noticed who was waiting to be helped! We are happy to report we were able to safety transport the dogs out of the hospital! The dogs enjoyed the accessibility and welcoming employees at St. Luke’s Anderson campus!

Posted by St. Luke's University Health Network on Tuesday, July 11, 2017