Reklama

Szczeniak zostaje porzucony na autostradzie. Zobaczcie jak reaguje na zatrzymujące się auto (VIDEO)

Biały szczeniak maremma. dog-happy
© Facebook @ileonebianco

Na autostradzie we włoskiej Perugii porzucono szczeniaka. Dwóch przejeżdżających mężczyzn chciało go zabrać z ulicy, ale co na to pies? Zobaczcie sami!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 27.05.2019, 15:28, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Dwóch mężczyzn jadących autostradą E45 w Perugii we Włoszech zobaczyło wędrującego samotnie po drodze malutkiego owczarka maremma.

Zaskakująca reakcja

Mężczyźni natychmiast się zatrzymali i zanim mężczyzna siedzący na miejscu pasażera otworzył drzwi, szczeniak radośnie pobiegł w stronę samochodu i z entuzjazmem wskoczył do środka! Trudno powiedzieć, czy mężczyzn bardziej zszokowała obecność szczeniaka na autostradzie, czy jego reakcja na pomoc.

Całe zdarzenie możecie obejrzeć na filmiku, nakręconym przez mężczyznę. Widać, że piesek jest niezmiernie szczęśliwy, że udzielono mu pomocy. Rozkokosił się na kolanach pasażera, pozwalając się rozpieszczać. Cóż za słodkie stworzenie!

Próba identyfikacji właściciela

Kierowcy zadzwonili do miejscowego weterynarza i umówili się na spotkanie w zaprzyjaźnionym barze w Bastia Umbra. Po konsultacji z lekarzem okazało się, że szczeniak nie ma mikroczipa. Oznaczało to, że pies może być natychmiast przekazany do adopcji. Właścicielka baru, której kilka dni wcześniej skradziono psa (również rasy maremma!), nie zastanawiała się dwa razy i od razu przygarnęła szczeniaka.

Cieszymy się, że historia się szczęśliwie zakończyła. Pamiętajcie: jeśli widzicie zabłąkanego na drodze psa, koniecznie interweniujcie!

 
Salva un cane in autostrada, la reazione dell'animale è incredibile

Salva un cane in autostrada, la reazione dell'animale è incredibile

Posted by il leone bianco on Monday, May 20, 2019