Reklama

Kupili dom, ale kiedy zeszli do piwnicy, przeżyli szok (video)

Dom_pies_w_piwnicy dog-angry
© Facebook

Takiego lokatora nabywcy małego domku w Saint Louis się nie spodziewali. W piwnicy znaleźli uwiązanego pitbulla. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 25.07.2019, 08:44, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Niedowierzanie, osłupienie wstrząs. Jak można zrobić coś takiego! Kto był na tyle okrutny, bo zostawić przywiązane łańcuchem zwierzę w piwnicy domu przeznaczonego do sprzedaży! 

Nietypowy telefon 

Do organizacji Stray Rescue of St. Louis zadzwonił telefon. Głos w słuchawce powiedział: „Kupiłem dom, ale w piwnicy znajduje się przywiązany pit bull”. Było to zaskakujące i nieprawdopodobne, więc pracownik Stray Rescue zaniemówił. Głos powiedział „Nie wiem, jak długo ten pies już tam jest. Przyślę przyjaciela, by otworzył wam drzwi”.  

Na miejscu okazało się, że faktycznie w piwnicy zupełnie zwyczajnie wyglądającego domku na przedmieściach, znajdował się pies. Przywiązany do belki i otoczony własnymi ekskrementami.

Skacząca fasolka zyskuje nowe życie 

Pies okazuje się nie być agresywny. Od razu po otwarciu piwnicy wita swoich wybawicieli, radośnie machając ogonem. Jest szczęśliwy, że ktoś w końcu go odnalazł. Nie wiadomo, jak długo pies przebywał w ciemnej piwnicy, pozbawiony pożywienia i wody. Widać, że jest wychudzony, a ratownicy znaleźli sporo odchodów, co świadczy o tym, że przebywał tam już jakiś czas. 

Uratowany i zapakowany do samochodu celem przewiezienia do schroniska prowadzonego przez stowarzyszenie, pies skacze i cieszy się nieustannie. Patrzenie na to, jak szaleje ze szczęścia w samochodzie, to czysta radość. Ponieważ nie wiadomo jak pit bull się nazywał wcześniej, dostał nowe imię – „Jumping Bean” – Skacząca Fasolka. 

 
This is Jumping Bean's Story

The call came in: "I just bought a house and there is a pitbull chained up in the basement. I'm not sure how long it's been down there." Just when we think we’ve heard it all. This is Jumping Bean's story. www.strayrescue.org/donate

Posted by Stray Rescue of St. Louis on Sunday, March 11, 2018