Reklama

Widzą w schronisku płaczącego psiaka i robią mu zdjęcie, które zmieni jego życie

Placzacy_pies dog-happy
© Facebook

Jeden obraz może być wart tysiąca słów. A jedno zdjęcie może zmienić czyjeś życie. Tak jest właśnie w tej historii. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 29.05.2019, 18:37, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Zdjęcie płaczącego psa

Ta historia zaczyna się w schronisku dla zwierząt w Nowym Meksyku. Stowarzyszenie High Plains Humane Society przybyło do schroniska, by zrobić przebywającym w nim zwierzętom zdjęcia i dzięki temu pomóc im znaleźć nowy dom. 

Jeden z psów ma bardzo smutne spojrzenie i na zdjęciu wygląda tak, jakby płakał. Pracownik stowarzyszenia podkreśla ten fakt, a zdjęcie płaczącego psa zaczyna metodą kuli śniegowej rozprzestrzeniać się po internecie. 

W rzeczywistości psy nie płaczą, a sfotografowany pies ma drobną infekcję oczu. Nie ma to jednak aż takiego znaczenia, bo prawdą jest, że pies jest smutny i na pewno chce znaleźć nowy dom. 

Rodzina idealna

Wraz z rosnącą liczbą udostępnień zdjęcia, do schroniska zaczęło zgłaszać się coraz więcej rodzin, które były zainteresowane adopcją płaczącego czworonoga. Jego łzy skruszyły ludzkie serca i bardzo wiele osób zaproponowało mu nowy dom. 

Pracownicy schroniska sprawdzają każdą kandydaturę bardzo dokładnie, by mieć pewność, że psiak znajdzie świetną rodzinę, na jaką zasługuje. 

W końcu, serce psiaka zdobywa pewna samotna kobieta, która posiada już psy. Dziś, nasz mały płaczący bohater jest szczęśliwym i radosnym psiakiem. Oto prawdziwy dowód na potęgę sieci społecznościowych!