Reklama

Psy zamiast bukietów z kwiatami. Wesele idealne!

Druhny_psy_wesele dog-happy
© Sally Burky - Facebook

Panna młoda wpadła na genialny pomysł. Druhny, zamiast kwiatami, otoczyły Pannę Młodą psami do adopcji. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 02.06.2019, 14:21, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Sally Burky bardzo kocha psy. Kiedy zatem organizowała swój najpiękniejszy dzień w życiu, nie mogło zabraknąć w nim zwierząt. Wraz z narzeczonym zorganizowali ślub, który okazał się najszczęśliwszym dniem nie tylko dla nich, ale również dla wielu psów z pobliskiego schroniska Haven of the Ozarks. 

Zamiast z kwiatami, przyjdź z psem! 

„Odkąd jesteśmy razem, wspieramy, pomagamy i opiekujemy się psami przeznaczonymi do adopcji i aktywnie działamy na rzecz adopcji psów” – wyjaśnia Sally, która skontaktowała się ze schroniskiem i zaproponowała bardzo nietypową akcję. Postanowiła wypożyczyć ze schroniska psy i na czas wesela dać pod opiekę druhnom. Prowadząc Sally do ołtarza, każda z jej druhen prowadziła na smyczy innego czworonoga. 

 „To było naprawdę niezwykłe i ogromnie wzruszające. Nie byłam w stanie powstrzymać łez” – mówi Burky. „To były łzy szczęścia związane z tym, że te psy były częścią mojego najważniejszego dnia. I częściowo to był też ich dzień. Chciałam pokazać wszystkim, jak słodkie i grzeczne mogą być psy, które czekają na adopcję w schronisku Haven”. 

 

Carol Ann and her staff certainly go above and beyond! I can’t wait to get our pictures back. The venue alone will make...

Posted by Sally Burky on Tuesday, May 21, 2019

Adopcyjny sukces 

Wiele z psów, które przyszły na ślub miało problem ze znalezieniem nowego domu. Były to psy starsze, nierzadko cierpiące na różne schorzenia. Dzięki całej akcji i udostępnianym w mediach społecznościowych zdjęciom, na których psy świetnie się prezentowały, większości z nich już udało się znaleźć nowe domy. Stały się prawdziwymi psimi celebrytami. 

Dodatkowo Sally i jej mąż w trakcie trwania wesela przeprowadzili zbiórkę na schronisko. Z uzbieranych pieniędzy zostaną zakupione nie tylko leki i żywność dla zwierząt, ale również część zostanie przeznaczona na zakup ciężarówki, która będzie wykorzystywana przy przewożeniu psiaków na różne wydarzenia, w których trakcie będzie można je zaadoptować. Tym samym ich szanse na nowy dom znacznie wzrosną. 

 

thanks to all of our guests at the wedding and especially the folks who contributed to our dollar dance. Because of you...

Posted by Sally Burky on Sunday, May 19, 2019

 

Czy taka impreza ślubna to nie jest najlepszy pomysł na świecie? Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego i czekamy na polskie przykłady podobnych wydarzeń!