Reklama

Zatrudniła opiekunkę do psów. To, co ujawniła ukryta kamera było oburzające!

Opiekunka w ukrytej kamerze dog-wow
© YouTube

Miesiąc temu Rosie Brown z South Bay w Stanach Zjednoczonych, zatrudniła młodą kobietę do opieki nad jej dwoma psami: Penny i Daisy. Niestety, to co zarejestrowała ukryta kamera całkowicie odbiegało od oczekiwań właścicielki czworonogów!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 05.06.2019, 20:06, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Czujne oko kamery

Rosie, zanim wyszła z domu na swój własny ślub, poinformowała opiekunkę, że na blacie kuchennym stoi urządzenie, które nie tylko automatycznie wyrzuca suchą karmę dla psów, ale ma też wbudowaną kamerę. Kobieta była przekonana, że takie ostrzeżenie pozwoli jej spokojnie bawić się na własnym weselu. Nic bardziej mylnego, w trakcie przyjęcia na swój telefon otrzymała powiadomienie z kamery.

Odtworzyła video, na którym zobaczyła nieznajomą osobę - chłopaka swojej opiekunki. Na nagraniu widać, że para bez najmniejszego skrępowania korzysta z domu Rosie. Na domiar złego, ukryta kamera ujawnia, że opiekunka chodzi po mieszkaniu całkowicie naga, podczas gdy jej partner spokojnie ogląda telewizję!

Niewiarygodne wyjaśnienia i skarga

Młoda kobieta wyjaśniała, że tego dnia po prostu “było gorąco” i że “lubi chodzić po mieszkaniu nago”. Rzecz jasna, te wyjaśnienia zupełnie nie satysfakcjonowały Rosie. Co więcej, psy były wprowadzane na pięć minut, aby załatwić swoje potrzeby, podczas gdy, zgodnie z ustaleniami, miały to być nawet godzinne spacery!

Rosie postanowiła złożyć skargę na firmę, przez którą zatrudniła opiekunkę. Młoda kobieta została zawieszona, a firma zobowiązała się do pokrycia kosztów sprzątania i wymiany zamków.