Aktualności :

Reklama

Właściciel zostawił psa samego w parku. Jego reakcja po powrocie wprawia w osłupienie!

Pies porzucony w parku dog-angry
© YouTube

Park to idealne miejsce dla czworonogów, które mogą się wybiegać i zrelaksować. Jednak okazuje się, że nie wszyscy właściciele psów wiedzą, do czego to miejsce tak naprawdę służy!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 05.06.2019, 08:00, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Do bulwersującej sytuacji doszło w Chicago w popularnym wśród opiekunów psów parku dla czworonogów - Fred Anderson Dog Park. Mężczyzna porzucił tam swojego pupila. Przynajmniej tak się na początku wydawało…

Nietypowe porzucenie

Kiedy tego dnia kobieta o imieniu Deborah przyszła do parku ze swoimi psami, była świadkiem szokującej sceny. Mężczyzna zostawił swojego psa zupełnie samego! Po pewnym czasie, Deborah zaczęła myśleć, że pies został najprawdopodobniej porzucony przez właściciela.

Z upływem każdej minuty, czworonóg był coraz bardziej niespokojny i zestresowany. Nie miał też obroży. Deborah postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i skontaktowała się z lokalnym schroniskiem dla zwierząt.

Gwałtowna reakcja

Po 30 minutach właściciel czworonoga wrócił, zachowując się tak, jakby nic się nie stało. Zaskoczony całą sytuacją, odebrał swojego psa z rąk kobiety. Deborah wyjaśniła mężczyźnie, że nie można zostawić psa samego na tak długi czas. Dodała też, że park nie jest ośrodkiem opieki.

Mężczyzna zupełnie zlekceważył porady kobiety i szybko wsadził swojego pupila do samochodu. Deborah filmowała całe zdarzenie, co wyprowadziło mężczyznę z równowagi. Wyrwał jej z ręki telefon i po kilku minutach szarpaniny, w końcu odjechał.

Na pomoc psom

Po całym zajściu okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna zostawia psa samego, pomimo ostrzeżeń innych właścicieli.

Kobieta zdecydowała się nadać sprawie rozgłosu w mediach społecznościowych również po to, aby uświadomić ludziom, że będąc opiekunem psa jesteśmy za niego odpowiedzialni cały czas - 24 godziny na dobę!