Aktualności :
wamiz-v3_1

Reklama

Policjanci aresztowali kobietę za prostytucję, jednak ich uwagę przykuł zupełnie inny szczegół!

Kobieta z psem
© Shutterstock

Blisko dwa tygodnie temu pod Paryżem policja aresztowała kobietę za prostytucję. Kiedy funkcjonariusze zobaczyli psa kobiety, nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Przez Marcelina Smugowska Opublikowano 04.06.2019

Aresztowanie kobiety przebiegało bardzo sprawnie, ponieważ zgodziła się ona na współpracę. Kobieta zapytała policjantów, czy mogłaby wziąć ze sobą swoją suczkę rasy chihuahua, ponieważ nie ma nikogo z kim mogłaby ją zostawić.

Psia uwodzicielka?

Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania kobiety, na widok suczki przecierali oczy ze zdumienia. Chihuahua miała przebite uszy, a w nich kolczyki!

Zszokowani policjanci zadali prostytutce kilka pytań w tej sprawie. Kobieta zachowywała się, jakby nie byłoby w tym nic dziwnego i stwierdziła, że suczka nie odczuwa żadnego bólu. Po kilku godzinach przesłuchania, kobieta została wypuszczona, wraz ze swoją suczką z przekłutymi uszami. 

Nie zapominajmy, że miłość, jaką okazujemy zwierzętom powinna iść w parze z rozsądkiem. To, co jest dobre dla ludzi, nie zawsze jest korzystne dla zwierząt. Przebieranie psa, a tym bardziej przekłuwanie mu uszu, dostarcza mu tylko cierpienia i może okazać się niebezpieczne!

Źródło: wamiz.com