Reklama

Policjanci aresztowali kobietę za prostytucję, jednak ich uwagę przykuł zupełnie inny szczegół!

Kobieta z psem dog-wow
© Shutterstock

Blisko dwa tygodnie temu pod Paryżem policja aresztowała kobietę za prostytucję. Kiedy funkcjonariusze zobaczyli psa kobiety, nie mogli uwierzyć własnym oczom!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 04.06.2019, 13:28, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Aresztowanie kobiety przebiegało bardzo sprawnie, ponieważ zgodziła się ona na współpracę. Kobieta zapytała policjantów, czy mogłaby wziąć ze sobą swoją suczkę rasy chihuahua, ponieważ nie ma nikogo z kim mogłaby ją zostawić.

Psia uwodzicielka?

Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania kobiety, na widok suczki przecierali oczy ze zdumienia. Chihuahua miała przebite uszy, a w nich kolczyki!

Zszokowani policjanci zadali prostytutce kilka pytań w tej sprawie. Kobieta zachowywała się, jakby nie byłoby w tym nic dziwnego i stwierdziła, że suczka nie odczuwa żadnego bólu. Po kilku godzinach przesłuchania, kobieta została wypuszczona, wraz ze swoją suczką z przekłutymi uszami. 

Nie zapominajmy, że miłość, jaką okazujemy zwierzętom powinna iść w parze z rozsądkiem. To, co jest dobre dla ludzi, nie zawsze jest korzystne dla zwierząt. Przebieranie psa, a tym bardziej przekłuwanie mu uszu, dostarcza mu tylko cierpienia i może okazać się niebezpieczne!

Źródło: wamiz.com