Reklama

Mężczyzna zauważa wystający ze zmywarki ogon i wzywa policję

Kot w zmywarce. cat-happy © Facebook @KantonspolizeiThurgau

Jeśli opiekowaliście się kiedyś małym kotkiem, z pewnością nieobce wam są dramatyczne wizje: maluszek zaklinowany pod meblami, zamknięty w pralce albo śpiący na silniku… Niestety, czasem koszmar może stać się prawdą…

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 06.06.2019, 08:36, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Każdy miłośnik kotów wie, że malutkie kociaki są bardzo ciekawskie i uwielbiają spędzać czas na eksplorowaniu przestrzeni. Jeszcze nie są takie zwinne jak dorosłe osobniki, ale w ich niezdarności jest coś uroczego. Do czasu.

Telefon o północy

Dwa tygodnie temu policjanci w Arbon w Szwajcarii odbierają około północy nietypowy telefon. Rozmówca jest wyraźnie bardzo zdenerwowany. To, co wydobywa z niego policja, brzmi niewiarygodnie. Policjanci szybko się zbierają i jadą na miejsce zdarzenia. Kiedy docierają na miejsce, nie wierzą własnym oczom.

Kot w pułapce

Mały Büsi, jak każdy znudzony kotek, chodzi po domu w poszukiwaniu przygód. W pewnym momencie zauważył lekko uchylone drzwi zmywarki i, nie zastanawiając się dwa razy, wskoczył do środka.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, zobaczyli wystający ze szczeliny pod drzwiczkami zmywarki ogon. Büsi wszedł do środka, ale nie wiedział już jak stamtąd wyjść. A jego opiekunowie nie potrafili mu pomóc. W akcie desperacji zadzwonili po policję.

Dwóch policjantów przybyło na miejsce z odpowiednimi narzędziami i po pół godzinie udało im się zdemontować zmywarkę. Kociak został uratowany!

Mruczek Büsi jest cały i zdrowy. Mamy nadzieję, że jego kolejne wycieczki będą mniej dramatyczne.

 

Dieses kleine Katzenbaby hat gerade ziemlich ungemütliche Minuten überstanden! Zum Glück sind unsere Polizisten...

Posted by Kantonspolizei Thurgau on Tuesday, May 28, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz