Aktualności :

Reklama

Co robi pies w peniuarze wieczorową porą?

Pies_w_kocu_pije_wode dog-happy
© Twitter /@Feta Wap

Drink przed pójściem spać to dość popularne lekarstwo na bezsenność wśród wielu dorosłych. Ten pies, najwyraźniej też lubi sobie chlapnąć. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 06.06.2019, 18:48, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Gotowi by umrzeć ze śmiechu? 

Psy nie tylko nas wzruszają i rozczulają, ale niekiedy ich zachowanie sprawia, że aż trzymamy się ze śmiechu za brzuchy. 

Kilka dni temu, na Twitterze pojawiła się arcyzabawna historia pewnego psa. Ojciec użytkownika @mythicalwndfish słysząc dziwne odgłosy dochodzące z okolic łazienki, postanowił sprawdzić co się dzieje i kto tak hałasuje. 

Idzie zatem do łazienki i widzi koc, który wydaje chłepczące dźwięki. Okazuje się, że to jego pies Lucy, który zasnął przykryty pledem, chciał napić się wody. Opatulony narzutą niczym szlafrokiem udał się zatem do łazienki, przy okazji rozbawiając swojego właściciela do łez. 

Psy bywają zabawne zupełnie spontanicznie, a kiedy udaje się im niechcący udawać ludzkie zachowanie – tak jak zrobiła to Lucy, nie możemy powstrzymać się od uśmiechu. A Lucy? Cóż, nic sobie nie robiąc z zamieszania jakie spowodowała, udała się z powrotem do łózka. W peniuarze oczywiście.