Aktualności :

Reklama

Niepozorne ogłoszenie na słupie w Toronto. Jego treść poruszyła mieszkańców

Spacerujący na deptaku dog-sad
© Shutterstock

Saoirse Morgan, spacerując ulicami Toronto w Kanadzie, zauważyła niepozorne ogłoszenie wiszące na słupie. Zaintrygowana, postanowiła podejść bliżej. To, co przeczytała było wzruszające i bardzo smutne.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 07.06.2019, 06:02, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Poruszająca wiadomość

Autorem ogłoszenia był właściciel psa. Mężczyzna, który został obrabowany, prosi osobę, która wtargnęła do jego domu o oddanie karty pamięci z aparatu fotograficznego.

We wzruszającym ogłoszeniu pisze też, że złodziej nie musi mu zwracać innych skradzionych przedmiotów. Prosi jedynie o kartę pamięci, ponieważ na niej znajdowały się ostatnie zdjęcia jego niedawno zmarłego czworonoga.

"Zatrzymaj pieniądze, mój aparat cyfrowy i wszystko, co zabrałeś. Ale jeśli masz kartę pamięci z aparatu, proszę, zawiera ona zdjęcia z ostatniego dnia życia mojego psa. Nie mogę ich niczym zastąpić. Proszę podrzucić kartę pamięci na werandę lub włóż ją do skrzynki pocztowej".

Aby nadać sprawie rozgłosu, Saoirse Morgan postanowiła podzielić się tą smutną historią w mediach społecznościowych. Umieszczone na Facebook'u zdjęcie ogłoszenia bardzo szybko stało się viralem.

Teraz, pozostaje mieć tylko nadzieję, że złodziej wykaże minimum dobrej woli i zwróci właścicielowi choć tę jedną rzecz - kartę pamięci ze zdjęciami jego ukochanego czworonoga. 

 

This is the saddest thing on the internet. In a viral Facebook post, man named Saoirse Morgan urges burglar to return photos of his dog's last day. This is heartbreaking.

Posted by BuddyBits on Monday, June 3, 2019