Reklama

Kobieta ratuje psa ze schroniska. Nie spodziewa się tego, co się wydarzy kilka godzin później

Piesek w samochodzie. dog-wow
© Facebook @The Dodo

Pewna kobieta miała dość osobliwy pomysł na wakacyjną pamiątkę. Z urlopu postanowiła przywieźć… psa. Jednak nie zdawała sobie sprawy z tego, co się za chwilę wydarzy.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 07.06.2019, 11:17, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Nietypowa pamiątka z wakacji

Pod koniec maja Rebecca Lynch pojechała ze swoim mężem na urlop do Savannah w amerykańskim stanie Georgia. Podczas gdy większość ludzi na wakacjach kupuje pamiątki, Lynch postanowiła zamiast tego zrobić coś dobrego.

- W Georgii wiele psów w schroniskach jest poddawanych eutanazji. Postanowiłam stamtąd zabrać tę sunię – powiedziała kobieta dla The Dodo.

W ten sposób Lynch poznała Lizzie, ciężarną suczkę. Okazało się, że prawdopodobnie została ona porzucona, gdy właściciel dowiedział się, że jest w ciąży.

Oczywiście piesek z początku był dość nieśmiały i zestresowany podczas jazdy z Lynchami, ale szybko się zrelaksował i poczuł jak u siebie. Może aż za bardzo…

Cóż za piękna niespodzianka!

Podczas powrotnej jazdy, kiedy Lynchowie mieli spokój w sercu, że zamiast toreb wypchanych w gruncie rzeczy niepotrzebnymi rzeczami przywiozą do domu pieska, Lizzie zaczęła ciężko sapać.

Choć z początku wydawało się to dziwne, Rebecca wnet zrozumiała, że suczka zaczyna rodzić w samochodzie! Po 20 minutach na świecie pojawił się szczeniak. A wkrótce za nim dwa kolejne.

Końca nie widać

Zanim samochód-porodówka dotarł do weterynarza, już było prawie po sprawie. Lekarzowi udało się przyjąć czwartego szczeniaka. Uff! Wszyscy cali i zdrowi, no, może Lynchowie nieco oszołomieni. Kto by nie był na ich miejscu?

Kiedy lekarz zbadał wszystkie noworodki i matkę, nowa rodzinka ruszyła w dalszą podróż. Najwidoczniej w samochodzie Lizzie czuła się bardziej komfortowo niż w przychodni weterynaryjnej, bo znowu na tylnym siedzeniu urodziła jeszcze dwa szczeniaki! 

Wszystkie pieski mają się dobrze. Spędzą jeszcze trochę czasu w domu Lynchów. Jak już będą mogły być oddzielone od matki, zostaną przekazane do adopcji.

 

 

Posted by Rebecca Lynch on Sunday, May 19, 2019