Aktualności :
wamiz-v3_1

Reklama

Krewetka z psią głową, czyli (prawie) idealny pomysł na prezent

Pies_lezy_na_ziemi
© Johnny Hanly / thedodo.com

Prezent od serca jest najbardziej wzruszający. Ten, który Johnny Hanly ofiarował swojej dziewczynie, również może sprawić, że się popłaczesz. Tyle że ze śmiechu. 

Przez Sabina Stodolak Opublikowano 09.06.2019

Prezent, który ukoi tęsknotę

Cała historia jest tak naprawdę ogromnie romantyczna. Johny Hanly postanowił dać swojej dziewczynie na Boże Narodzenie wyjątkowy prezent. Ponieważ jego partnerka po wyjeździe z domu na studia bardzo tęskniła za swoim psem o imieniu Luke, Johny uznał, że poduszka w kształcie jej ukochanego zwierzaka, do której będzie mogła się w nocy przytulić, będzie świetnym pomysłem. I przyznać trzeba, że koncepcja była naprawdę oryginalna i urocza. 

Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami

Od idei trzeba przejść do realizacji. Johny nie miał doświadczenia w projektowaniu personalizowanych poduszek, ale miał dużo zapału. Wydrukował zdjęcie Luka na materiale, a następnie zlecił uszycie poduszki w kształcie psa. Wykonawca potraktował jego życzenie bardzo dosłownie, a efekt możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. 

 „Szczerze mówiąc, byłem przekonany, że wyszło dobre. Dopiero reakcja rodziny i przyjaciół uświadomiła mi, że coś jest nie tak” – śmieje się Johnny. 

 
Pomysł na oryginalny prezent?

Prawie jak żywy! 😂🤣😅

Posted by Wamiz Polska on Friday, June 7, 2019

 

Na zdjęciach widać, że dziewczyna Johny'ego i tak jest zadowolona. Luke może nie wygląda zbyt naturalnie, ale przecież liczą się intencje darczyńcy!