Reklama

Labrador "padł ofiarą" poduszki. Efekt jest przekomiczny!

Pies_lezy_na_ziemi dog-wow
© Johnny Hanly / thedodo.com

Prezent od serca jest najbardziej wzruszający. Ten, który Johnny Hanly ofiarował swojej dziewczynie, również może sprawić, że się popłaczesz. Tyle że ze śmiechu. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 09.12.2019, 16:07, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

Prezent, który ukoi tęsknotę

Cała historia jest tak naprawdę ogromnie romantyczna. Johny Hanly postanowił dać swojej dziewczynie na Boże Narodzenie wyjątkowy prezent. Ponieważ jego partnerka po wyjeździe z domu na studia bardzo tęskniła za swoim psem o imieniu Luke, Johny uznał, że poduszka w kształcie jej ukochanego zwierzaka, do której będzie mogła się w nocy przytulić, będzie świetnym pomysłem. I przyznać trzeba, że koncepcja była naprawdę oryginalna i urocza. 

Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami

Od idei trzeba przejść do realizacji. Johny nie miał doświadczenia w projektowaniu personalizowanych poduszek, ale miał dużo zapału. Wydrukował zdjęcie Luka na materiale, a następnie zlecił uszycie poduszki w kształcie psa. Wykonawca potraktował jego życzenie bardzo dosłownie, a efekt możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. 

 „Szczerze mówiąc, byłem przekonany, że wyszło dobre. Dopiero reakcja rodziny i przyjaciół uświadomiła mi, że coś jest nie tak” – śmieje się Johnny. 

 
Pomysł na oryginalny prezent?

Prawie jak żywy! ???

Posted by Wamiz Polska on Friday, June 7, 2019

 

Na zdjęciach widać, że dziewczyna Johny'ego i tak jest zadowolona. Luke może nie wygląda zbyt naturalnie, ale przecież liczą się intencje darczyńcy!