Reklama

Pies budzi ją w środku nocy, a to dopiero zapowiedź koszmaru, który za chwilę się rozegra

Lisa i jej rottweiler dog-wow © Youtube - ZooLand

Lisa Ryal spokojnie spała w swoim mobilnym domu w miasteczku Pickens w stanie Georgia, kiedy niespodziewanie obudziło ją histeryczne szczekanie jej psa Lugera.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Choć do zdarzenia doszło w 2017 roku, to kobieta wciąż nie może wymazać z pamięci tych wspomnień. Krótko po tym, gdy Lisa zmęczona po pracy, położyła się spać, jej pitbull zaczął ujadać, było to jednak przeraźliwe szczekanie, którego kobieta nigdy wcześniej nie słyszała.

"Luger chciał w ten sposób zwrócić moją uwagę"- relacjonuje kobieta.

Chwile grozy

Przebudzona kobieta bardzo szybko zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak. Kiedy weszła do salonu, odkryła, że część jej domu płonie. Natychmiast chwyciła za gaśnicę, jednak ta nie zadziałała.  

Pożar bardzo szybko się rozprzestrzenił. Lisa musiała uciekać z domu, ale ogień był już wszędzie. Kobieta była sama w domu, pozostali członkowie rodziny byli w tym czasie poza domem. Lisa zaczęła panikować!

Podbiegła do frontowych drzwi i otworzyła je, ale szybko zrozumiała, że ​​popełniła straszny błąd. Tlen dostał do środka i sprawił, że pożar zyskał na sile. Płomienie powiększyły się i nagle jej cały dom został pochłonięty przez ogień.

Szczęśliwa ucieczka

Na szczęście, Lisie i Lugarowi udało się wydostać z płonącego domu. Niestety, kobieta doznała poparzeń drugiego stopnia na twarzy, prawej ręce i stopach.

"Miałem szczęście, że pies mnie obudził. Bóg czuwał nad nami, bo mogło być znacznie gorzej” - przyznała.

Na stronie GoFundMe została zorganizowana zbiórka pieniędzy, by pomóc Lisie i jej rodzinie stanąć na nogi po tym strasznym incydencie. Lisa zapewniła darczyńców, że część zebranych środków zostanie przeznaczonych na luksusową kolację dla Lugera.

Choć tego dnia Lisa straciła wszystko, co miał, to swoje życie zawdzięcza Lugerowi. I to jest najważniejsze!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz