Reklama

Trening kolarski zamienił się w akcję ratowniczą małego kotka!

Niccolò Bonifazio z kotkiem cat-wow © Facebook - Niccolò Bonifazio

Niccolò Bonifazio to profesjonalny kolarz z Włoch, który w swojej karierze zdobył wiele prestiżowych nagród. Jednak ta, którą pewnego dnia spotkał na swojej drodze podczas treningu okazała się bezcenna.  

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Niepokojące odgłosy

W zeszłym miesiącu, podczas treningu, Bonifazio usłyszał dobiegające z oddali odgłosy. Zaniepokojony, postanowił sprawdzić, co to może być. W miejscu, w którym się znajdował nie było żadnych zabudowań.

"Słyszałem miauczenie w oddali” - powiedział Niccolò. “To był bardzo niepokojący hałas, dlatego poszedłem do lasu, aby to sprawdzić".

Po pewnym czasie, rowerzysta dostrzegł w pobliżu worka na śmieci malutkiego kotka. Najwyraźniej bezbronne zwierzę zostało tam porzucone na pewną śmierć. Mężczyzna znalazł go w samą porę!

Tym samym zwykły trening rowerowy przekształcił się w akcję ratowniczą. Trzymając kotka jedną ręką, a drugą kierownicę, Bonifazio blisko godzinę jechał w ten sposób rowerem, aby dowieść porzucone zwierzę w bezpieczne miejsce.

Akcja ratunkowa to początek

Dzięki tej nietypowej akcji życie kotka zmieniło się na zawsze. Bonifazio uratował go od śmierci, ale na tym historia się nie kończy.

"Natychmiast zaprowadziliśmy go do weterynarza, a teraz kotek czuje się bardzo dobrze" - powiedział Bonifazio. "Postanowiłem zabrać go ze sobą do domu".

Kotek od tego czasu otoczony miłością i troską, zyskał energię i chęć do życia. Niccolò wraz ze swoją partnerką postanowili nadać mu imię Bisous, co po francusku oznacza "pocałunek".

Zobaczcie nagranie z tej nietypowej akcji ratunkowej!

 

when people abandon animals but you take them to your home ! ? ? Oggi mentre ero alla fontana che riempivo la borraccia ho sentito in lontananza miagolare, mi sono avvicinato e vicino sacco nero della spazzatura ho trovato questo simpatico micetto, probabilmente abbandonato da qualcuno ! ?#rescuecats #cats

Posted by Niccolò Bonifazio on Thursday, May 23, 2019

 

Źródło: The Dodo

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz