Reklama

Owczarek niemiecki podczas kontroli celnej szczeka jak szalony. Mężczyzna ukrywa okrutną prawdę (VIDEO)

Celnicy robią rutynową kontrolę na lotnisku, a tymczasem ich pies zaczyna szczekać. Prawda, którą ukrywa podróżujący mężczyzna, mrozi krew w żyłach.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 25.12.2019, 07:30, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Filmik, który pojawił się w zeszłym miesiącu w sieci, spotkał się z wielkim odzewem internautów. To, jak reaguje pies policyjny na widok mężczyzny, na zawsze zostanie wam w pamięci. No i dobrze.

Przeszukanie na lotnisku

Na filmie widać służby celne wraz z ich owczarkiem niemieckim. Pies wykonuje swoją pracę, jest czujny, obwąchuje torby i walizki, aż nagle zaczyna wściekle szczekać. Pies zaniepokoił się zachowaniem pewnego mężczyzny z walizką. Celnicy odciągają więc mężczyznę od reszty pasażerów i zabierają się do przeszukiwania jego bagażu. Facet wygląda co najmniej na zaskoczonego.

Celnicy wyrzucają z walizki jej zawartość. Wściekli, że nie mogą niczego znaleźć, rozrywają pluszowego misia, chyba mając nadzieję, że znajdą tam narkotyki.

Tymczasem nie znajdują nic… Ale pies wciąż szczeka. Strażnicy postanawiają więc zabrać mężczyznę na kontrolę osobistą i każą mu się rozebrać. Kiedy już stoi nagi, prawda wychodzi na jaw…

Zwierzęta nie zapominają

Filmik kończy się retrospekcją mężczyzny, kiedy wsiada do samochodu, pozostawiając na pustym polu biednego owczarka. Ta niezwykle smutna końcówka ma uświadomić osobom, które porzuciły swoje zwierzęta, że one nigdy tego nie zapomną. Mogą minąć lata, a czworonóg wciąż będzie pamiętał moment, w którym zostawia go ukochana osoba.

Filmik został wyprodukowany przez Animalife – portugalską organizację pozarządową, zajmującą się walką z porzucaniem zwierząt domowych. Koniecznie go zobaczcie!