Reklama

Ofiara rabunku kamienieje, kiedy widzi, co napastnicy chcą zrobić jego psom (VIDEO)

Mężczyzna celuje z pistoletu do dwóch psów. dog-angry
© Youtube @Canal Siete BB

Mężczyzna stoi przy samochodzie, kiedy nagle czuje pistolet przy skroni. Widząc swojego opiekuna w opresji, psy wybiegają z pojazdu. To, co się dzieje później, mrozi krew w żyłach.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 16.06.2019, 09:51, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Napad w biały dzień

Tragiczne zajście miało miejsce dwa tygodnie temu w Quilmes w Argentynie. Mężczyzna najwyraźniej właśnie wrócił do domu i zaparkował przed furtką. Szukając czegoś w bagażniku, nagle poczuł zimny pistolet przyłożony do jego skroni. Dwóch napastników – według lokalnych mediów – chciało okraść samochód i dom ofiary.

Uzbrojeni w broń palną złodzieje nie zdawali sobie jednak sprawy, że mężczyzna nie jest sam. Kiedy tylko został napadnięty, z jego samochodu wybiegły dwa boksery. Wyglądało to tak jakby były specjalnie wyszkolonymi psami policyjnymi. Złodzieje jednak nie chcieli poddać się bez walki…

Bardzo długie sekundy

Boksery rzuciły się w pogoń za napastnikami. Napastnicy, sfrustrowani nieudanym rabunkiem, uciekając, strzelali do czworonogów!

Na szczęście kule nie dotarły do zwierzaków. Pieski zostały okrzyknięte przez media i lokalną społeczność bohaterami, ratującymi swojego opiekuna z opresji. Cała scena została uwieczniona na kamerze. Filmik, rodem z kina sensacyjnego, obiegł już cały świat.

Boksery to z natury psy obronne i strożujące, a jednocześnie czułe i towarzyskie. Świetnie dogadują się z dziećmi. Jeśli szukacie psa, przy którym możecie poczuć się bezpiecznie, rozważcie przygarnięcie boksera!