Reklama

Listonoszka podchodzi do jednego z domów. To, co ujawnia ukryta kamera wprawia w osłupienie!

Pies i listonoszka dog-angry
© Youtube - CBS Los Angeles

Ta szokująca scena rozegrała się na jednej z ulic w Los Angeles. Listonoszka podeszła do jednego z domów i wrzuciła listy do skrzynki pocztowej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, co zrobiła później!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 18.06.2019, 12:04, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Kiedy kobieta wrzucała listy, do ogrodzenia podbiegł Coco, pies właścicieli domu. Czworonóg chciał przywitać się z listonoszką, ta zareagowała jednak w całkowicie nieprzewidywalny sposób.

Nagranie ujawnia prawdę

Kiedy pies podbiegł do kobiety, ta ze swojej torebki wyciągnęła gaz pieprzowy i spryskała niewinne zwierzę. Pies wyraźnie zszokowany zachowaniem listonoszki, szybko uciekł w przeciwnym kierunku.

Po powrocie z pracy, właściciele zauważyli, że ich czteroletni husky syberyjski zachowuje się w nietypowy sposób, zabrali go  do weterynarza. Zaniepokojeni, postanowili też sprawdzić nagranie z przydomowej ukrytej kamery.

W ten spsosób dowiedzieli się o całym zdarzeniu. Video ujawniło, że kobieta nie miała żadnych podstaw, aby zachować się w tak bulwersujący sposób, pies bowiem zachowywał się przyjaźnie i spokojnie. 

Poczta przeprasza

Kiedy właściciele powiadomili o całym zdarzeniu amerykańską pocztę, ta wystosowała oficjalne przeprosiny

"Nie tolerujemy tego, aby nasi pracownicy zachowywali się w nieprofesjonalny i nieuprzejmy sposób. Wszyscy lokalni przewoźnicy zostaną przeszkoleni z zakresu zastosowania środków odstraszających wobec psów" - czytamy w oświadczeniu.

Właściciel czworonoga podkreśla, że nie chcę, aby ktoś stracił pracę. Zależy mu jednak na tym, aby taka sytuacja nigdy się już nie powtórzyła. Wracając do Coco, ma się dobrze. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.