Reklama

Kilian_labrador_i_dziecko
© YouTube

Pies warczy na nianię: rodzice odkrywają koszmarną prawdę

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Gdyby nie zachowanie psa, który zaczął warczeć na nianię, rodzice mogliby się nigdy nie zorientować, jak źle traktuje ona ich syna! 
 

Po przeprowadzce do Charlestone Benjamin i Hope musieli znaleźć opiekunkę dla swojego 7-miesięcznego synka Finn’a. Przeprowadzili szereg rozmów kwalifikacyjnych i wybrali jedną opiekunkę do opieki nad dzieckiem. 

Przez pięć miesięcy wszystko wydawało się w jak najlepszym porządku. Aż do momentu, kiedy rodzice zauważyli, że ich pies Kilian dziwnie się zachowuje w obecności niani. 

Pies obrońca

Kilian, czarny labrador, w obecności niani był niespokojny, poddenerwowany, a kiedy zbliżała się ona do dziecka, zaczynał warczeć i szczekać, próbując nie dopuścić do kontaktu między opiekunką  a maluchem. Jego zachowanie zaalarmowało rodziców Finn’a, którzy zaczęli podejrzewać, że coś jest nie tak, jak powinno być. 

Prawda wychodzi na jaw

Benjamin i Hope w pokoju ukryli mikrofon, który rejestrował zachowanie opiekunki. Wkrótce okazało się, że opiekunka nadużywa swojej władzy – krzyczy na dziecko, bywa agresywna, jest napastliwa. Na nagraniu słychać też odgłosy uderzeń. Dla dziecka to bardzo niebezpieczna sytuacja. 

Rodzice natychmiast zareagowali. Dzięki czujności psa, postępowanie niani zostało ujawnione, a Finnowi nic się nie stało. Bez interwencji Kiliana cała sytuacja mogła skończyć się znacznie gorzej.  

Agresywnej niani grozi wyrok 1-3 lat więzienia za znęcanie się nad dzieckiem Jej dane zostaną też umieszczone w specjalnym rejestrze, tak by żadne dziecko nie było już więcej narażone na kontakt z tą opiekunką.  

 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?