Reklama

Myślała, że uratowała wilczaka. Nie mogła się bardziej pomylić (VIDEO)

Zabłąkany wilk dog-wow
© Flickr - Hope for Paws

Stowarzyszenie Hope for Paws dostało pilne zgłoszenie, że po ulicach Los Angeles błąka się wilk. Kiedy pracownicy przyjechali na miejsce nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zastali zwierzę w opłakanym stanie.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 22.07.2019, 07:46, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Kiedy Lisa Chiarelli przyjechała na miejsce powoli podeszła do zwierzęcia i zauważyła, że jest nie tylko wyjątkowo brudne, ale ma obrożę na szyi.

Niemałe zaskoczenie

Wolontariusze Hope for Paws szybko zorientowali się, że zwierzę nie jest wilkiem, a najprawdopodobniej wilczakiem (krzyżówką psa z wilkiem). Kiedy Lisie udało się już zdobyć zaufanie czworonoga, przewieziono go do kliniki weterynaryjnej.

Kobieta była jednak pełna obaw. Ciało Julii, takie imię nadano zwierzęciu, było opuchnięte i pokryte licznymi ranami. Widać było, że cierpi. Kiedy trafiło do weterynarza zostało dokładnie przebadane i umyte.

Kolejna niespodzianka

Kiedy Lisa zobaczyła zwierzę po kąpieli zdała sobie sprawę, że w rzeczywistości nie jest ono ani wilkiem, ani wilczakiem. Julia to krzyżówka owczarka niemieckiego i husky'ego syberyjskiego!

Lisa, w pełni świadoma, że jej czworonożna podopieczna, aby wrócić do pełni sił potrzebuje kochających właścicieli, zamieściła na Facebooku post. Bardzo szybko wiele rodzin zaoferowało swoją pomoc. Julia trafiła do rodziny w San Diego.

Suczka szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu. Otoczona troską i miłością wróciła do pełni sił i w końcu jest szczęśliwa.

Sami zobaczcie jej poruszającą historię.

The first picture of Julia.

 

Late night visit.

 

Photoshoot

 

So beautiful