Reklama

Freckles, miks husky i labradora, wszczyna nad ranem alarm. Opiekun otwiera drzwi i jest przerażony

Piesek husky-labrador. dog-happy © Facebook @WPLG Local 10

Wczesne godziny poranne, a pies nie przestaje szczekać. Kto by się nie wściekł?! Opiekunowie Frecklesa postanowili sprawdzić, skąd to całe zamieszanie o 3 nad ranem. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby tego nie zrobili.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 01.07.2020, 07:33, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Kimberley i George Woods wraz z dwiema córkami oraz adoptowanym psem o imieniu Freckles, będącego krzyżowką husky i labradora, przeprowadzili się do Coral Springs na Florydzie dwa lata temu. Rodzina została ciepło przyjęta przez lokalną społeczność. Do pewnego momentu żyło im się tam bardzo spokojnie.

Niespodziewany gość

W maju ubiegłego roku o 3.30 nad ranem George i Kimberley zostali obudzeni przez bezustanne szczekanie psa. Kiedy para zobaczyła, co tak rozwścieczyło czworonoga, osłupieli z przerażenia. W ich domu znajdował się aligator!

George większość życia mieszkał w Hollywood i kilka lat w Wyndham Lakes, więc był przyzwyczajony do dzikiej przyrody charakterystycznej dla tamtych rejonów. Jednak nigdy wcześniej nie spotkał aligatora… w swoim domu!

Nieustraszony duet no i pies

Kiedy para doszła do siebie, wezwała policję, a ta zadzwoniła do Gator Boys – grupy ratującej aligatory.
Na miejsce przybył duet Gabby i Christophera, którzy zabezpieczyli nieproszonego gościa w 6 minut, a potem wsadzili do swojej ciężarówki. Aligator, a właściwie aligatorka Daisy, zamieszka w rezerwacie Holiday Park.

Mieszkańcy Coral Springs żyją w oddaleniu o około dwie godziny drogi od Everglades Wildlife Management Area, dlatego nic niezwykłego, że czasem odwiedzają ich aligatory. Dobrze więc jest mieć psa, który wszczyna alarm w chwilach zagrożenia.

Córki Kimberley i George’a przespały całe zamieszanie.

Źródło: coralspringstalk.com

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz