Reklama

Spojrzenie tego bezdomnego psa sprawia, że pęka nam serce

Kier_pies_do_adopcji dog-sad
© Facebook /@celestyniaki

Kier jest w schronisku bardzo nieszczęśliwy. Czy znajdzie się ktoś, kto wzruszy się jego historią?

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 07.07.2019, 13:07, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:54

Dystyngowany psi gentleman 

Kier jest jednym ze starszych psów przebywających w schronisku Celestyniaki pod Warszawą. Bardzo spokojny, grzeczny i cichy, bardzo źle znosi pobyt w ośrodku, gdzie jest głośno i tłoczno. Jeśli dłużej tu zostanie, dopadnie go depresja, która już czai się w tym mądrym, a jednocześnie tak smutnym spojrzeniu.

Kier – do tańca i do różańca

Kier jest małym, ważącym około 9 kg psem, który ma około 7-8 lat. Jest drobny i nie lubi wysuwać się przed szereg. Nie jest już najmłodszy, ale nadal uwielbia spacery, a jego doświadczenie życiowe sprawia, że jest doskonałym towarzyszem zarówno dla dorosłych, jak i małych dzieci. Jest spokojny, nikogo nie zaczepia, pięknie chodzi na smyczy. 

Opiekunowie ze schroniska mówią, że „Kier odnajdzie się wszędzie- w domu, mieszkaniu, z dziećmi, dorosłymi, aktywnie lub mniej. To psiak, który dopasuje się do każdego. Oby tylko ktoś go pokochał…”

Niestety psy w wieku Kiera mają małe szanse na adopcję. Dlatego najlepszym rozwiązaniem, by pomóc psu w znalezieniu nowego domu, są próby jak najszerszego dotarcia do osób, które mogłoby być zainteresowane adopcją. Wamiz.pl prosi Was o pomoc. Pomóżmy temu smutnemu psiakowi znaleźć nowy dom! 

 

NIECH SIĘ KTOŚ ZLITUJE ?? Kier to starszy psiak. Ma z 7 lat. a TAKIE, szanse na adopcje, mają BLISKIE ZERU...? Nie...

Posted by Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie on Saturday, June 29, 2019