Reklama

Kobieta znajduje pod swoimi drzwiami niezaadresowaną „przesyłkę” i nie ukrywa wściekłości

Pognieciony karton. cat-wow © Wamiz

Na początku lipca mieszkanka hiszpańskiej Granady wraca do domu i pod swoimi drzwiami widzi dziwną paczkę. Kiedy zagląda do środka, jest oszołomiona i wściekła. 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 11.07.2019, 12:53, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:45

Co jest w paczce?

Tajemnicza przesyłka nie była zaadresowana. Kiedy kobieta zajrzała do środka, zobaczyła znajdujące się tam cztery nowonarodzone kocięta. Były tak malutkie, że jedno z nich nie zdążyło jeszcze nawet otworzyć oczu. Po kociej matce nie było ani śladu. "Opiekun" kociąt skazał maluchy na niemal pewną śmierć!

Nieszczęśliwa historia tych czterech maluszków została rozpowszechniona na Facebooku dzięki hiszpańskiemu stowarzyszeniu Animales sin Suerte (tłum. Zwierzęta bez szczęścia).

Kociaki szukają domu

Ponieważ „adresatka” przesyłki posiada już własne zwierzęta, nie była w stanie przygarnąć kolejnych kociąt. Zdesperowana znalazła pomoc w stowarzyszeniu Animales sin Suerte, które pomaga jej znaleźć dom dla maluchów. Kociaki potrzebują intensywnej opieki i muszą być karmione z butelki. Zostawienie ich na pastwę losu w ogóle nie wchodzi w grę, tym bardziej, że w Europie panują ostatnio ogromne upały.

Niestety prośba o pomoc nie spotkała się ze zbyt dużym odzewem. Na szczęście w czwartek 4 lipca jedna z internautek Melica Ortiz de Montes zgodziła się zająć kotkami tymczasowo. To chwilowe rozwiązanie na pewno pomoże czterem nowonarodzonym kociakom przeżyć pierwsze tygodnie w pod dobrą opieką.

Obecnie poszukuje się dla nich stałego domu z opiekunami, którzy dadzą im tyle miłości, ile tylko futrzaki potrzebują.

Przypominamy, że porzucanie zwierząt jest nie tylko niehumanitarne. Za takie działanie w Polsce grozi również kara pozbawienia wolności do trzech lat.
 

Caso externo: Buenos dias, necesito ayuda urgente. Han dejado abandonados en la puerta de la casa de al lado 4 gatitos...

Posted by Animales sin Suerte on Sunday, June 30, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz